


• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 11 кВт |
| S приміщення | 110 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 633 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 443 мм |
| Вага | 129 кг |
| ККД | 78 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Іспанія |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 16 кВт |
| S приміщення | 160 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 973 мм |
| Ширина | 729 мм |
| Глибина | 516 мм |
| Вага | 140 кг |
| ККД | 70 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 716 мм |
| Ширина | 662 мм |
| Глибина | 462 мм |
| Вага | 112 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 747 мм |
| Ширина | 694 мм |
| Глибина | 465 мм |
| Вага | 128 кг |
| ККД | 77 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | тунельна |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове/бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 6 кВт |
| S приміщення | 60 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1042 мм |
| Ширина | 676 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Вага | 170 кг |
| ККД | 83 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Україна |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 18 кВт |
| S приміщення | 180 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 638 мм |
| Ширина | 795 мм |
| Глибина | 473 мм |
| Вага | 151 кг |
| ККД | 77 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 664 мм |
| Ширина | 692 мм |
| Глибина | 491 мм |
| Вага | 137 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | тристороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 16 кВт |
| S приміщення | 160 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 552 мм |
| Ширина | 1012 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Вага | 161 кг |
| ККД | 77 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Іспанія |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 17 кВт |
| S приміщення | 170 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1500 мм |
| Ширина | 967 мм |
| Глибина | 632 мм |
| Вага | 310 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1261 мм |
| Ширина | 775 мм |
| Глибина | 525 мм |
| Вага | 156 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1411 мм |
| Ширина | 792 мм |
| Глибина | 535 мм |
| Вага | 235 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 11 кВт |
| S приміщення | 110 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 633 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 443 мм |
| Вага | 129 кг |
| ККД | 78 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Іспанія |

| Елемент | іскрогасник |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка |
| Діаметр | 100 мм |
| Товщина | 0,6 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Потужність | 8 кВт |
| V приміщення | 12 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | вбудований |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Вага | 16 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 25 кВт |
| V приміщення | 27 м³ |
| Ø димоходу | 130 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 929 мм |
| Ширина | 674 мм |
| Глибина | 833 мм |
| Вага | 103 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | тунельна |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове/бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 14 кВт |
| S приміщення | 140 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 872 мм |
| Ширина | 692 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Вага | 136 кг |
| ККД | 70 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип | пічний |
|---|---|
| Скло | без скла |
| Матеріал | чавун |
| Розміри (в/ш) | 470x290 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 25 кВт |
| V приміщення | 25 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 820 мм |
| Вага | 71 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип | пічний |
|---|---|
| Скло | пряме |
| Матеріал | чавун |
| Розміри (в/ш) | 270x290 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна | Україна |

| Розміри (в/ш) | 1900x700 мм |
|---|---|
| Товщина полотна | 8 мм |
| Матеріал полотна | скло |
| Матеріал короба | дерево |
| Поріг | так |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Потужність | 6 кВт |
| V приміщення | 8 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | вбудований |
| Висота | 490 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Вага | 18 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |