


• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 16 кВт |
| S приміщення | 160 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 772 мм |
| Ширина | 690 мм |
| Глибина | 492 мм |
| Вага | 142 кг |
| ККД | 71 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 14,5 кВт |
| S приміщення | 145 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1134 мм |
| Ширина | 898 мм |
| Глибина | 451 мм |
| Вага | 210 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Україна |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 15 кВт |
| S приміщення | 150 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1440 мм |
| Ширина | 910 мм |
| Глибина | 575 мм |
| Вага | 233 кг |
| ККД | 83 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1120 мм |
| Ширина | 763 мм |
| Глибина | 414 мм |
| Вага | 115 кг |
| ККД | 71 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 16 кВт |
| S приміщення | 160 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1034 мм |
| Ширина | 1030 мм |
| Глибина | 506 мм |
| Вага | 187 кг |
| ККД | 71 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 18 кВт |
| S приміщення | 180 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1195 мм |
| Ширина | 926 мм |
| Глибина | 625 мм |
| Вага | 256 кг |
| ККД | 79 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 13 кВт |
| S приміщення | 130 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1331 мм |
| Ширина | 834 мм |
| Глибина | 445 мм |
| Вага | 178 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 14 кВт |
| S приміщення | 140 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1270 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Глибина | 655 мм |
| Вага | 145 кг |
| ККД | 77 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Іспанія |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 701 мм |
| Ширина | 675 мм |
| Глибина | 433 мм |
| Вага | 115 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 17 кВт |
| S приміщення | 170 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 785 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Вага | 141 кг |
| ККД | 74 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 17 кВт |
| S приміщення | 170 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 785 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Вага | 141 кг |
| ККД | 74 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 16 кВт |
| S приміщення | 160 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 772 мм |
| Ширина | 690 мм |
| Глибина | 492 мм |
| Вага | 142 кг |
| ККД | 71 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Застосування облицювання | камінна топка |
|---|---|
| Виконання | пристінне |
| Матеріал | піщаник |
| Розміри топки (в/ш) | 520x700 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 1510 мм |
| Глибина | 750 мм |
| Вага | 325 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Елемент | конус |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 400 мм |
| Товщина | 0,8 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 11 кВт |
| S приміщення | 110 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 710 мм |
| Ширина | 805 мм |
| Глибина | 505 мм |
| Вага | 148 кг |
| ККД | 74 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 5 кВт |
| S приміщення | 50 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 687 мм |
| Ширина | 463 мм |
| Глибина | 388 мм |
| Вага | 86 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Застосування облицювання | камінна топка |
|---|---|
| Виконання | пристінне |
| Матеріал | піщаник |
| Розміри топки (в/ш) | 520x700 мм |
| Висота | 1020 мм |
| Ширина | 1410 мм |
| Глибина | 670 мм |
| Вага | 310 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Елемент | конус |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 150 мм |
| Товщина | 0,8 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |

| Елемент | конус |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 110 мм |
| Товщина | 0,8 мм |
| Марка сталі | AISI 321 |
| Країна | Україна |

| Елемент | труба 0,3м |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 100 мм |
| Товщина | 0,8 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |

| Елемент | конус |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 150 мм |
| Товщина | 0,8 мм |
| Марка сталі | AISI 321 |
| Країна | Україна |