


• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 16 кВт |
| S приміщення | 160 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 772 мм |
| Ширина | 690 мм |
| Глибина | 492 мм |
| Вага | 142 кг |
| ККД | 71 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 13 кВт |
| S приміщення | 130 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1400 мм |
| Ширина | 837 мм |
| Глибина | 632 мм |
| Вага | 260 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | тристороння |
| Скло | тристороннє |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1505 мм |
| Ширина | 841 мм |
| Глибина | 597 мм |
| Вага | 280 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 13 кВт |
| S приміщення | 130 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1400 мм |
| Ширина | 837 мм |
| Глибина | 632 мм |
| Вага | 266 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 13 кВт |
| S приміщення | 130 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 605 мм |
| Ширина | 695 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Вага | 140 кг |
| ККД | 71 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Іспанія |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | тунельна |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове/бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 18 кВт |
| S приміщення | 180 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | н.д. |
| Ширина | н.д. |
| Глибина | н.д. |
| Вага | 294 кг |
| ККД | 79 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1068 мм |
| Ширина | 794 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Вага | 160 кг |
| ККД | 79 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1147 мм |
| Ширина | 787 мм |
| Глибина | 542 мм |
| Вага | 115 кг |
| ККД | 71 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1411 мм |
| Ширина | 792 мм |
| Глибина | 535 мм |
| Вага | 235 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1068 мм |
| Ширина | 794 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Вага | 160 кг |
| ККД | 79 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 22 кВт |
| S приміщення | 220 м² |
| Ø димоходу | 250 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1083 мм |
| Ширина | 1531 мм |
| Глибина | 552 мм |
| Вага | 420 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 16 кВт |
| S приміщення | 160 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 772 мм |
| Ширина | 690 мм |
| Глибина | 492 мм |
| Вага | 142 кг |
| ККД | 71 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Елемент | труба 0,3м |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 250 мм |
| Товщина | 0,8 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |

| Елемент | труба 0,5м |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 200 мм |
| Товщина | 1,0 мм |
| Марка сталі | AISI 321 |
| Країна | Україна |

| Елемент | труба 0,5м |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 110 мм |
| Товщина | 1,0 мм |
| Марка сталі | AISI 321 |
| Країна | Україна |

| Елемент | труба 0,5м |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 150 мм |
| Товщина | 1,0 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |

| Елемент | кагла |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 120 мм |
| Товщина | 1,0 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |

| Елемент | коліно 45° |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 200 мм |
| Товщина | 1,0 мм |
| Марка сталі | AISI 321 |
| Країна | Україна |

| Елемент | коліно 45° |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 110 мм |
| Товщина | 1,0 мм |
| Марка сталі | AISI 321 |
| Країна | Україна |

| Елемент | труба 0,3м |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 250 мм |
| Товщина | 0,8 мм |
| Марка сталі | AISI 321 |
| Країна | Україна |

| Елемент | труба 0,5м |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 150 мм |
| Товщина | 1,0 мм |
| Марка сталі | AISI 321 |
| Країна | Україна |