



• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 7,8 кВт |
| S приміщення | 78 м² |
| Ø димоходу | 80 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1013 мм |
| Ширина | 505 мм |
| Глибина | 637 мм |
| Вага | 126 кг |
| ККД | 85 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 9 кВт |
| S приміщення | 90 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | так |
| Висота | 1184 мм |
| Ширина | 576 мм |
| Глибина | 502 мм |
| Вага | 170 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 9 кВт |
| S приміщення | 90 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 694 мм |
| Ширина | 583 мм |
| Глибина | 447 мм |
| Вага | 127 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Іспанія |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | так |
| Висота | 768 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Глибина | 537 мм |
| Вага | 154 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Хорватія |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 9 кВт |
| S приміщення | 90 м² |
| Ø димоходу | 80 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1035 мм |
| Ширина | 930 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Вага | 103 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | так |
| Висота | 1052 мм |
| Ширина | 761 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Вага | 150 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 11 кВт |
| S приміщення | 110 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 840 мм |
| Ширина | 728 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Вага | 185 кг |
| ККД | 71 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Хорватія |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 9 кВт |
| S приміщення | 90 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | так |
| Висота | 1068 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Вага | 125 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Іспанія |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 6 кВт |
| S приміщення | 60 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 325 мм |
| Вага | 100 кг |
| ККД | 78 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1250 мм |
| Ширина | 532 мм |
| Глибина | 532 мм |
| Вага | 158 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 11 кВт |
| S приміщення | 110 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 710 мм |
| Ширина | 805 мм |
| Глибина | 505 мм |
| Вага | 148 кг |
| ККД | 74 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 7,8 кВт |
| S приміщення | 78 м² |
| Ø димоходу | 80 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1013 мм |
| Ширина | 505 мм |
| Глибина | 637 мм |
| Вага | 126 кг |
| ККД | 85 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Елемент | підлогова підставка |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка |
| Діаметр | 120 мм |
| Країна | Україна |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 16 кВт |
| S приміщення | 160 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1195 мм |
| Ширина | 840 мм |
| Глибина | 625 мм |
| Вага | 233 кг |
| ККД | 70 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Елемент | підлогова підставка |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка |
| Діаметр | 350 мм |
| Країна | Україна |

| Категорія | круглий канал |
|---|---|
| Матеріал | оцинковка |
| Діаметр | 125 мм |
| Країна | Польща |