Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
☈ МИ НА МАПІ
Наші пропозиції
Головна > Статті > Камінний портал та облицювання – рекомендації від компанії «ТеплоДім»

Камінний портал та облицювання – рекомендації від компанії «ТеплоДім»

Камінний портал та облицювання – рекомендації від компанії «ТеплоДім»

Сьогодні для оздоблення каміну використовують самі різні матеріали. Перші місця займають облицювання камінням і плиткою. Обидва варіанти мають різні дизайнерські рішення саме для вашого проекту.

Облицювання камінням

Екологічність. При нагріванні камінь не виділяє диму і шкідливих випаровувань.

Безпечність. Оскільки камінь є негорючим матеріалом, він не піддається прямого контакту з вогнем.

Стійкість до механічних пошкоджень.

Для облицювання можна використовувати практично всі породи каміння. Більш довговічнішим є граніт. Це міцна гірська порода, що добре піддається обробці і поліровці. Але через важке добування у нього висока вартість.

Облицювання плиткою

З технологічної точки зору – це найпростіший з усих методів облицювання. Найбільш розповсюджені види плитки – це керамограніт, клінкерна плитка, терракота, майоліка.

Названі матеріали відрізняються теплопровідністю, декоративністю, механічною міцністю.

Камінний портал

Камінний портал – фасадна частина опалювального прибору. Як правило, портал складається з основи або подіуму, топочної рами, вертикальних стійок і накладних декоративних елементів.

Портал виконує декоративну функцію і придає стандартному каміну необхідну конфігурацію для інтерєру приміщення. Зазвичай, портали використовуються для оформлення вбудованих топок, для оформлення топочного вікна. Портал придбати можна вже готовий.

Матеріал для порталу потрібно обирати керуючись міркуваннями не лише з приводу того, як портал буде вписуватись в інтерєр, а й зі сторони пожежної безпеки. А якщо камін електричний, то матеріал не має пропускати електричний струм.

Розглянемо найбільш популярні матеріали з яких роблять портали.

Кам’яні портали

Придають інтреєру солідності і створюють атмосферу домашнього затишку. Обираючи такий портал, слід враховувати, що він має ряд недоілків. Крім високої вартості, вони мають велику вагу і їх важко монтувати.

Піщанник і ракушняк мають пористу структуру і на їх стінках швидко утворюється наліт з сажі. Кращі віддати перевагу мармуру або граніту.

Деревяні портали

Портали з деревяними елементами – класика. Дерево оздоблюється різьбою, інкрустацією або позолотою. Деревяні елементи обробленні спеціальними складниками, що значно підвищують їх стійкість до високих температур і вологості. По техніці пожежної безпеки топочне вікно обробляється камінням.

Гіпсокартонний портал

Самий демократичний матеріал для обрамлення каміну. Для дровяних моделей він звісно не підходить, але може використовуватись для електрокамінів.

Полеуретан

Відрізняється такими характеристиками:

• простота монтажу;

• пожежобезпечність (вогнетривкий матеріал, що не боїться попадання прямого вогню);

• екологічність (при нагріванні токсичні речовини не виділяються).

Головна риса поліуретану – його універсальність. Може імітувати різноманітні фактури: дерево, каміння, цеглу. Ці портали можна фарбувати в будь-який колір.

Рекомендації по камінному облицюванню

Навіть самий якісний і дорогий матеріал не виправдає очікувань, якщо порушувати правила облицювання. Щоб в кінцевому результаті отримати якісний камін, потрібно враховувати наступні аспекти:

• Підбирати клеючу суміш потрібно в перевіреного виробника. Бажано, щоб облицювання було теж його виробництва. Запам’ятайте: екнономія на матеріалах вплине на термін експлуатації вашого каміну.

• Суміш для затирання шпарин має бути термостійка.

• Облицювання має виконувати кваліфікований спеціаліст. Бажано, щоб він мав ліцензію на трубо-пічні роботи і практичний досвід роботи багато років. Гарантія на встановлення каміну й димоходу від 5 років, післягарантійне обслуговування.

Якщо ви ще не знаєте і не можете обрати камінний портал чи облицювання, ви можете звернутись до спеціалістів компанії «ТеплоДім» по зворотньому звязку через сайт, або завітавши до нас в магазин. Ми більше 10 років займаємось встановленням каммінних топок, печей, камінофенів, є офіційними представниками провідних виробників, що дає нам можливість встановлювати лише сертифіковану продукцію з гарантією.

27.08.19

Коментарі

На жаль, коментарів немає, однак у Вас є шанс бути першим!

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 987991 Сьогодні: 2970
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені
Додавання коментарю