Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
☈ МИ НА МАПІ
Наші пропозиції
Головна > Статті > Каміни в стилі кантрі

Каміни в стилі кантрі

Каміни в стилі кантрі

У дизайні інтер’єрів високою популярністю сьогодні користується сільський стиль кантрі, відмінними рисами якого є простота форм і матеріалів. Він виник у 20-х роках минулого століття, коли у зв’язку з урбанізацією значна кількість сільських жителів переїхала жити до міст. Купуючи будиночок за містом, вони оформляли його внутрішній простір відповідно до сільських традицій. А оскільки у різних країнах свої ознаки сільського життя та своя культура, то й різновиди кантрі у кожного народу свої. Європейський варіант американського стилю кантрі часто називають рустиком. Камін кантрі – це втілення тепла сімейного вогнища та домашнього затишку, він привносить в інтер’єр вашого житла природну красу природи, щирість та невибагливість сільського життя.

Характерні риси камінів стилю кантрі

Камін – головний елемент інтер’єру будь-якого приміщення, де він встановлений. Існує всього три варіанти розміщення цього опалювального пристрою: на кухні, де найлегше організувати відведення продуктів горіння з топки через витяжку, призначену для кухонного обладнання, у їдальні або вітальні. Але найчастіше його встановлюють все ж таки у вітальні, де можна збиратися всією родиною або приймати друзів. Камін у стилі кантрі відрізняється великими розмірами та деякою великоваговістю, тому органічно він виглядатиме у просторому приміщенні.

Традиційний рустикальний камін має просту конструкцію та виготовляється з природних матеріалів. Його характерні риси:

• портал Д-подібної форми з нішою для дров, розташованої у нижній частині конструкції;

• відкрита топка з вогнетривкої цегли або каменю: в наш час її чудово замінює готова чавунна топка, закрита екраном із жаростійкого скла, яка встановлюється над нішою для дров. Такі топки у широкому асортименті моделей та торгових марок пропонує наш інтернет-магазин;

• камінна полиця з дерев’яного бруса великого перерізу, найчастіше дубового – на ній виставляють сімейні фотографії та прикраси, виконані у національному стилі;

• трапецієподібний кожух, розташований над дерев’яною балкою, який приховує в собі димозбірник та димар.

Варіанти декору в стилі кантрі для камінів

Портал та зовнішню частину традиційного каміна кантрі викладають із натурального каменю або цегли. Його лицьову поверхню оштукатурюють і покривають вапняним білком білого або іншого теплого пастельного кольору.

Допускається також обробка порталу:

• шамотною плиткою ручної роботи або стилізованою під неї керамічною плиткою;

• кахлями з рослинними орнаментами, що часто використовуються у скандинавському кантрі;

• штучно зістареною цеглою;

• тесаним, рваним чи шліфованим каменем.

Каміни, виконані у стилі середземноморського рустика, мають більш вишуканий декор. Для їх обробки використовуються пористі натуральні матеріали:

• піщаник;

• черепашник;

• туф.

Рустикальний камін – досить ґрунтовна споруда, яка добре виглядає в приватних будинках і котеджах, а ось у квартирах з низькими стелями він здаватиметься важким і громіздким.

Існує два види камінів у стилі кантрі: фронтальний (пристінний) та кутовий. Розташований у кутку камін не є центром композиції, а служить лише доповненням до інтер’єру, тому підійде для будь-якого стилю у дизайні кімнати.

Пристінні або кутові каміни кантрі, а також облицювання камінних топок в цьому стилі можна придбати за доступною ціною в інтернет-магазині «ТеплоДім» з гарантією та доставкою по Україні.

24.07.19

Коментарі

На жаль, коментарів немає, однак у Вас є шанс бути першим!

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 987951 Сьогодні: 2930
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені
Додавання коментарю