Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
☈ МИ НА МАПІ
Наші пропозиції
Головна > Статті > Необхідні комплектуючі для монтажу каміна

Необхідні комплектуючі для монтажу каміна

Необхідні комплектуючі для монтажу каміна

Основне завдання цієї статті допомогти вам правильно обрати камінну топку. Ми допоможемо вам обрати камін, який повністю задовольнятиме ваші потреби, а саме підберемо облицювання та топку під ваш інтер’єр, допоможемо розрахувати потрібну потужність каміна саме під ваш будинок, безкоштовно дамо вам професійну консультацію по монтажу димохідної системи та вентиляції. Якщо у вас з’являться питання на які ви не знайшли відповіді в статті, звертайтесь по телефону вказаному на сайті, наші консультанти з радістю допоможуть вам.

Також, в цій статті ви зможете ознайомитись з актуальними на 2018 рік цінами на опалювальне обладнання та комплектуючими. Більше моделей ви знайдете в нашому інтернет-магазині.

Ми реалізуємо тільки оригінальне опалювальне обладнання від провідних європейських та вітчизняних виробників. Придбавши нашу продукцію ви можете бути впевнені в її якості.

Необхідні комплектуючі для монтажу каміна

Камінна топка.

Камінна топка – це, напевне, найважливіший елемент каміна і, відповідно, найдорожчий. Вартість каміна залежить від його потужності, розміру скла, функціональності та зовнішнього оздоблення. При виборі камінної топки потрібно брати до уваги такі фактори як: місце монтажу каміна, оскільки топки бувають різних форматів та з різною конфігурацією розміщення скла. Добре, що в наш час асортимент камінних топок досить широкий та дозволяє підібрати саме те, що повністю задовольнить ваші вимоги.

При виборі камінної топки вам потрібно брати до уваги розміри приміщення, яке ви бажаєте обігріти. Розрахувати потрібну потужність каміна можна за формулою 1 кВт на 10 м.кв. Тобто, якщо площа вашого будинку 100 м.кв., вам потрібна камінна топка з потужністю не менше ніж 10 кВт.

На сьогоднішній день камінна топка вам буде коштувати від 10 тис. гривень, також пам’ятайте, камінні топки потрібно купувати в офіційних дилерів в Україні, не оригінальні камінні топки виготовлені з не сертифікованих матеріалів та не завжди відповідають вимогам безпеки.

Отже, оптимальним варіантом для обігріву 100 м.кв. буде камінна топка Kratki Antek 10 потужністю 10 кВт. Вартість такої топки складе – 11 800 грн.

Димохід.

Димохідна система – це досить важливий елемент каміна. Від димохідної системи та від правильності її монтажу залежить сила тяги. Якщо димохідна система змонтована не правильно може виникнути безліч небажаних наслідків, таких як: зворотна тяга, проблеми з розпалюванням, потрапляння диму в кімнату та інше. Отже, віднесіться з відповідальністю до монтажу каміну, якщо ви не володієте потрібними знаннями, то краще зверніться за допомогою до професіоналів.

Для димохідної системи, яка буде розташована зовні приміщення найкраще підходять утеплені труби з нержавіючої сталі марки AISI 304, строк служби яких становить 15 років, та AISI 321, більш якісні зі строком служби 25 років. Також, потрібні неутеплені труби, які будуть виконувати роль теплообмінників в приміщенні. Довжина димоходу залежить від потужності каміна, мінімальна висота димохідної системи становить 5 метрів.

Приблизна вартість димоходу становить:

Не утеплена труба, товщина стінок 0,5 мм, довжина 1 м, діаметр 200 мм – 391 грн. Утеплена труба, товщина стінок 0,5 мм, довжина 1 м, діаметр 200 мм – 712грн. Приблизна загальна вартість димохідної системи складе – 3 000 грн, в залежності від способу розміщення димоходу.

Камінний портал.

Камінний портал – це обличчя каміна, він виражає індивідуальність власника будинку та його статус. Камінні портали можуть бути виготовлені з будь-яких матеріалів, зокрема камінь, граніт, мармур, кераміка, дорогоцінні породи дерева та інші. Також, при монтажі порталу потрібно зробити теплоізоляцію. Для цього найкраще підходять базальтові матеріали, через їхню високу стійкість до температур до 750°C.

Вартість порталу для каміну напряму залежить від матеріалу з якого він виготовлений.

Портал Andalusia Arista виготовлений в Польщі з високоякісного мармуру Crema i Emperador, буде вам коштувати 12 600 грн.

Конвекційний короб.

Конвекційний короб потрібен для створення повітряного потоку навколо камінної топки. Конвекційний короб повинен бути обладнаний додатковим притоком повітря зовні приміщення. Оскільки камін випалює повітря в приміщенні, це може стати причиною утворення зворотної тяги. Для уникнення протягів, додатковий приток обладнується дросельною заслінкою. Конвекційний короб виконує важливу роль – він одночасно охолоджує камінну топку, завдяки холодному повітрю, яке забирається зовні, і тим самим гріє кімнату теплим повітрям, яке виходить з верхньої частини короба, завдяки вентиляційним решіткам. Решітки встановлюються у верхній частині короба з боку чи в передній частині, в залежності від потужності каміна. Також, короб обладнаний повітряною камерою, яка знаходиться перед перекриттям. Основне завдання повітряної камери, запобігання перегріву залізобетонної конструкції чи перекриття. Конвекційний короб виготовляється на місці монтажу та може бути виготовлений з вогнетривкого гіпсокартону чи газоблоків. Також, короб повинен бути утеплений із всіх сторін вогнетривким утеплювачем.

Вартість конвекційного короба з монтажем складе приблизно 10 000 грн.

Система розподілу гарячого повітря.

Системи розподілу гарячого повітря використовуються у випадку, якщо ви бажаєте використовувати камін для обігріву всього будинку, а не одної кімнати. Конвекційна система може бути без примусової вентиляції чи з нею. Різниця між ними досить значна. Без примусової вентиляції тепле повітря пройде всього до 3 м, але вона має переваги, такі як: автономність та безшумність. Перевага системи примусової вентиляції в тому, що повітря доправляється на відстань до 5 м, без великих втрат тепла.

Система примусової вентиляції має свою перевагу, вона здатна обігріти більшу кількість приміщень на більшій відстані від самого каміна, але в неї є вагомий недолік, вона залежить від електрики.

Приблизна вартість системи розподілу гарячого повітря складе 4 000-6 000 грн в залежності від виду системи та її довжини.

Отже загальна сума витрат на покупку каміна складе – 41 400 грн.

Наведені вище пропозиції по комплектації каміна створені з метою допомогти вам завчасно ознайомитись з вартістю каміна та деякими особливостями монтажних робіт. Ознайомитись з іншими товарами ви зможете в нашому інтернет-магазині. Також радимо вам ознайомитись з іншими статтями, які ви можете знайти в розділі статті. Вони допоможуть вам дізнатись більше інформації в цілому про каміни, та дадуть вам змогу підготуватись до самостійного їх вибору.

19.06.18

Коментарі

На жаль, коментарів немає, однак у Вас є шанс бути першим!

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 878565 Сьогодні: 632
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені
Додавання коментарю