Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
☈ МИ НА МАПІ
Наші пропозиції
Головна > Статті > Особливості вибору камінофена

Особливості вибору камінофена

Особливості вибору камінофена

Безліч моделей та великий вибір опалювального обладнання ускладнює вибір для звичайних покупців, які хочуть придбати якісну та функціональну техніку. Оскільки не всі можуть дозволити собі придбати камін через його вартість, а також потребу в не дешевому облицюванні, тому в наш час почали набирати популярність так звані камінофени, або як їх ще називають, камінні печі.

Свою популярність камінофени отримали за рахунок високого коефіцієнта ефективності та економічності. Потужність середнього камінофена дозволить ефективно опалювати 50-80 м.кв., тобто середнє за розмірами приміщення, при цьому вони мають досить привабливу вартість.

Камінофен по своїй структурі – це звичайна «буржуйка», модернізована виробниками під вимоги покупців, та адаптована під домашній інтер’єр. Тим не менш, він ідеально підійде як не дорога альтернатива звичайному каміну. Камінофен має значну перевагу над звичайними камінами, він не потребує облицювання, що значно здешевлює процес його монтажу.

Основна причина ефективності та економічності камінофена полягає в тому, що він не просто спалює дрова чи інше паливо, а має функцію піролізного горіння, тобто він допалює газ, який виділяється підчас тління деревини, що значною мірою впливає на показник його ефективності та тепловіддачі.

Також, камінофени мають гарні показники екологічності, досягнуті за рахунок максимального випалювання деревини та газу, виділеного в процесі тління, чим і спричинене зменшення кількості викидів СО в атмосферу.

Камінофен складається з металевого корпусу, топки, в якій відбувається згорання палива, камери вторинного допалювання, тепло-вентилятора, зольника та місця для зберігання дров.

Зовні камінофен схожий на звичайний камін з живим полумям.

Особливості вибору камінофена

Камінофен може бути двох типів:

• закритого типу;

• відкритого типу.

Особливість камінофена закритого типу заключається в тому, що якщо відкрити дверцята топки, то він перестає функціонувати, така технологія потрібна в цілях пожежної безпеки. Камінофен відкритого типу функціонує в незалежності від положення дверцят, але коли дверцята відкриті, тяга збільшується, і пальне швидше вигорає, а ККД зменшується до 40-60%, порівняно з ККД при закритих дверцятах – 70-80%.

Що також немало важливо, камінофен може працювати на різних видах пального (пеллети, дрова, вугілля, паливні брикети) на відміну від камінів.

Підбирати камінофен потрібно в залежності від розмірів опалюваного приміщення. Важливу роль грає потужність камінофена. Вона повинна відповідати квадратурі опалюваного приміщення. Також, не мало важливим, є зовнішній вигляд опалювального обладнання, але це не стане перепоною при виборі, оскільки в сучасних виробників є безліч моделей різних стилів та конфігурацій розміщення (окремо стоячий, вугловий, вертикальний).

Отже камінофен це вигідний, практичний та економічний опалювальний прилад, який швидко оправдає вкладені кошти.

19.06.18

Коментарі

На жаль, коментарів немає, однак у Вас є шанс бути першим!

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 745616 Сьогодні: 3314
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені
Додавання коментарю