Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
☈ МИ НА МАПІ
Наші пропозиції
Головна > Статті > Порівняння камінних топок виробництва Польші та Франції

Порівняння камінних топок виробництва Польші та Франції

Порівняння камінних топок виробництва Польші та Франції

Відома французь какомпанія Invicta спеціалізується на виробництві високотехнологічної та якісної продукції з чавуну, а саме камінних топок та печей. Компанія Invicta отримала свою популярність завдяки сміливим дизайнерським рішенням. Продукція цієї фірми відрізняється від конкурентів своєю вишуканістю та різноманітністю дизайнерських варіацій оформлення, що дає змогу підібрати камін чи піч саме під вашінтер’єр та смак.

Компаніє Invicta має досить широкий асортимент опалювального обладнання різного цінового сегменту, дизайну та функціоналу. Асортимент камінних топок Invicta включає в себе моделі з термостійким склом різних форм, зокрема прямі, панорамні та призматичні, також є моделі з підйомними дверцятами.

Потужність камінних топок Invicta варіюєтьсявід 14 до 18 кВт. Широкий вибір камінів за потужністю дозволить вам обрати саме те, що вам потрібно. Вага камінних топок залежить від потужності каміна та знаходиться в рамках від 110 до 150 кг. У всіх моделях ККД більше 75%, що досягається завдяки подвійній задній стінці з чавуну, за рахунок якої досягається максимальна температура згорання. Також на всіх моделях наявний монолітний димозбірник та вмонтований шибер для регулювання тяги. Вся продукція вироблена компанією Invicta відповідає вимогам європейського стандарту PN -EN 13229.

Польська фірма Kaw-Met спеціалізується на виробництві високоякісних камінних топок з чавуну марки EN-GJL-150 та EN-GJL-200, яка відрізняється своєю довговічністю та термостійкістю.

Фірма Kaw-Met виробляє опалювальне обладнання з повітряним типом опалювання та водяним контуром. Опалювальне обладнання призначене для безперервної експлуатації, тобто як основне джерело тепла. Всі камінні топки фірми Kaw-Met обладнанні подвійною задньою стінкою, що забезпечує максимальну температуру згорання. Також в деяких моделях встановлена система «чисте скло», виконана вона у вигляді двох патрубків через які здійснюється подача повітря на скло, що в свою чергу створює повітряну штору яка не дає склу забруднитись. Всі моделі обладнані чавунним бар’єром який знаходиться в камері згорання та не дозволяє паливу випадати за її межі.

Також немало уваги приділяється дизайну, задня стінка камери згорання прикрашена візерунком, який дає каміну більш естетичний вигляд, а дверцята камери згорання з термостійкого скла підкреслюють його класичний стиль. Скло може бути прямим, панорамним, призматичним, також деякі моделі прикрашаються хромованими або позолоченими елементами. Також є моделі з боковим склом та склом з трьох сторін. Потужність камінів марки Kaw-Met варіюється від 14 до 20 кВт.

Продукція фірми Kaw-Met відрізняється своєю надійністю, довговічністю, вишуканим класичним дизайном та ефективністю при відносно не високій ціні. Завдяки цим факторам продукція польської фірми Kaw-Met користується популярністю у всіх країнах світу.

Компанія Kratki – «хороше, тому що польське».

Саме такий девіз обрала польська компанія Kratki 20 років назад, коли з’явилась на європейському ринку. Компанія Kratki починала свою діяльність з виробництва камінних решіток, але асортимент швидко розширявся і на сьогоднішній день компанія один із найбільших виробників опалювального обладнання та аксесуарів до нього.

Каміни компанії Kratki здатні створити затишок живого полум’я та прикрасити інтер’єр, і прекрасно підходять на роль основного джерела тепла. Модельний ряд компанії Kratki можна розділити на дві категорії:

Традиційні камінні топки, які працюють на дровах. Виготовляються вони з чавуну чи сталі. Чавунні топки Kratki мають високі акумулятивні властивості та високу ефективність згорання. Також компанія Kratki виробляє стальні високотехнологічні камінні топки з сучасним дизайном та високою ефективністю. Завдяки високому ККД (85%) забезпечує економію палива та ефективний обігрів приміщення.

Камінні топки Kratki з водяним контуром володіють усіма перевагами звичайних камінів (зовнішній вигляд, економічність, екологічність), також їхньою перевагою є те, що вони з легкістю монтуються в систему опалення будинку та не потребують підведення додаткових комунікацій. Дані моделі обладнані змієвиком для уникнення перегріву камери згорання, надлишкова гаряча вода може бути використана в господарських цілях.

Великий вибір та різноманіття дизайну камінних топок Kratki дозволить задовольнити вимоги навіть самих вибагливих покупців. Каміни обладнані дверцятами зі склом різних форматів, зокрема прямими, призматичними, панорамними, підйомними. Також покупець може обрати форму фасаду каміна, вона може бути вугловою, радіальною та широкоформатною.

Всі вироби Kratki відповідають вимогам стандарту викидів шкідливих речовин в атмосферу BImSchV 2.

Французька компанія Laudel була заснована в 1926 році. На сьогоднішній день фірма пропонує широкий вибір камінних топок, печей та аксесуарів до них.

Камінні топки Laudel вже в 1995 році посілb поважне місце на європейському ринку та здобули перші місця на виставках у всьому світі. Камінні топки Laudel виготовляють у Франції на заводі Invicta, на якому велику увагу приділяють якості та дизайну, тому із року в рік камінні топки виробництва Laudel стають більш технологічними, привабливішими та, що найголовніше, ефективнішими.

Всі камінні топки виготовлені з високоякісного чавуну, який ідеально підходе для накопичення та віддачі тепла, ККД камінних топок становить понад 70%. Термостійке скло витримує до 750°C, скло за формою може бути прямим, панорамним, призматичним, підйомним.

Сучасне виробництво чавунного лиття сертифіковане по системі якості ISO 9002. Значною перевагою чавунних топок Laudel є час прогріву, вже через 10-15 хвилин виділяють тепло. Також немало важливим фактором є економічність, одної закладки дров вистачає на 8-10 годин роботи з ККД до 82%.

Топки Laudel виділяються серед великої кількості конкурентів своїм вишуканим дизайном фасаду, латунні вставки підкреслюють скло топки та роблять її більш суворою та дорогою, а візерунок на задній стінці в сірих тонах чавуну підкреслює їх сучасність. Камінні топки Laudel схожі за розмірами, потужністю та ККД, але вони всі відрізняються своїм унікальним дизайном, що і дає їм перевагу над конкурентами.

Камінні топки Laudel – це най вигідніший компроміс ціни, якості та зовнішнього вигляду. Топки Laudel мають солідно товсті стінки, виготовлені з високоякісного чавуну, що забезпечує їх довговічність та надійність.

Камінні топки NORDflam виготовляються на підприємствах польської компанії Ekkom, яка була створена у 1998 році в невеликому польському містечку Цешині. За досить малий період часу свого існування компанія Ekkom зайняла поважну позицію на європейському ринку камінів та опалювального обладнання.

Камінні топки NORDflam отримали свою популярність за рахунок високої якості, досягнутої за допомогою інноваційних технологій чавунного лиття. Виробник камінних топок NORDflam тісно співпрацює з німецькими партнерами, які виготовляють високоякісне, термостійке скло для дверцят камінних топок. Виробництво компанії Ekkom відповідає вимогам європейського стандарту якості PN-EN 13229.

Камінні топки NORDflam виконані в класичному суворому стилі, а термостійке скло додає вишуканості та естетичності. Скло в камінних топках може бути прямим, боковим та панорамним.

Камінні топки NORDflam мають високий коефіцієнт ефективності, більше 70%. Потужність топок варіюється від 14 до 16кВт. Топки NORDflam мають високі показники економічності, тобто вони виділяють максимальну кількість тепла при мінімальній кількості палива, такий ефект досягнутий за рахунок подвійної задньої стінки. Ну і звісно, основною перевагою топок NORDflam є їхня надійність, доказом цього є гарантія від виробника, яка становить від 5 до 7 років, в залежності від моделі.

Отже, за порівняно невисоку вартість ви можете отримати високоякісну камінну топку з вишуканим, класичним дизайном, високими показниками ефективності та економічності.

Продукція торгової марки Uniflam виробляється у Франції на заводі Invicta, та є одним з лідерів по виробництву опалювального обладнання. Компанія Uniflam була створена в 1924 році в містечку Дончері. Цей регіон здавна славиться ливарним ремеслом. На сьогоднішній день фірма випускає свою продукцію на чотирьох заводах. Компанія Uniflam має широкий асортимент опалювального обладнання та аксесуарів до нього. Камінні топки Uniflam виробляються із високоякісного чавуну, який відповідає вимогам європейських стандартів.

Асортимент камінних топок включає в себе безліч моделей різних цінових категорій та потужності. Камінні топки мають високий коефіцієнт ефективності 70-80%, також завдяки високій теплопровідності чавуну топка швидко прогрівається. Також топки Uniflam мають високі показники економічності (для отримання 10 кВт потрібно приблизно 3,5 кг дров). Технологія лиття під високим тиском дозволяє уникнути утворення тріщин та інших дефектів, спричинених потраплянням повітря в сплав.

Каміни фірми Uniflam мають суворий дизайн, якому додає елегантності задня стінка з візерунком у вигляді полум’я. Також всі моделі обладнані термостійким склом різних форматів, зокрема прямим, панорамним та призматичним.

Більшість моделей фірми Uniflam мають теплову потужність 14-15 кВт, якої ідеально вистачить для ефективного обігріву 100-120 м.кв.

Продукція фірми Uniflam пройшла сертифікацію по системі ISO 9002 та отримала сертифікат FlammeVerte, який підтверджує високий ККД (70-80%) та низький рівень викидів СО в атмосферу.

Отже камінні топки виробництва фірми Uniflam ідеально підходять для повного або часткового обігріву невеликого будинку або дачі.

При виборі каміна остерігайтесь підробок, їх завозяться в Україну в розібраному вигляді, що значно впливає на якість та безпечність опалювального опалювання, тому будьте пильними та обережними, замовляйте опалювальне обладнання тільки в офіціальних дилерів.

19.06.18

Коментарі

На жаль, коментарів немає, однак у Вас є шанс бути першим!

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 766014 Сьогодні: 1553
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені
Додавання коментарю