Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
☈ МИ НА МАПІ
Наші пропозиції
Головна > Статті > Поширені помилки під час монтажу камінної топки своїми руками

Поширені помилки під час монтажу камінної топки своїми руками

Поширені помилки під час монтажу камінної топки своїми руками

Де можна купити камінну топку чи піч-камін?

Купити топку для каміна краще в спеціалізованих магазинах, які беруть на себе гарантійне зобов’язання і післягарантійне обслуговування обладнання. Купуючи камін у не офіційних дилерів «подешевше», ви ризикуєте купити не якісний товар без гарантії, тим самим ставити під загрозу своє здоров’я.

Помилки, що допускаються при виборі камінної топки

Не всі камінні топки, що пропонуються на сучасному ринку, є якісними. Багато виробників жертвують якістю використовуваних матеріалів на користь зниження собівартості продукту. Такі камінні топки не придатні для щоденного використання, оскільки вони швидко прогорають і не можуть тривалий час витримувати високу температуру. Тому якщо ви хочете використовувати камін як опалювальний прилад, а не просто декоративний елемент інтер’єру з живим полум’ям усередині, варто задуматися над придбанням більш дорогої камінної топки. Також варто звернути увагу на наявність потрібних вам функцій, таких як: вторинне допалювання, обдув скла, наявність шибера, рухомі колосники, подвійна задня стінка і холодна ручка. Ці функції не є вкрай необхідними, але, все ж таки, вони здатні значно спростити процес використання каміна.

Помилки, що допускаються при купівлі основних конструкційних елементів каміна

Найперша і найсерйозніша помилка – це економія на професійній консультації та кваліфікованих монтажниках. Якщо ви вирішили побудувати камін, але при цьому не хочете переплачувати, зверніться до спеціалізованої компанії. Якісні матеріали та правильна установка допоможуть уникнути проблем у майбутньому, адже усунення проблем у готовому каміні коштуватиме дорожче, ніж сам монтаж.

Не варто заощаджувати на каміні – це не той опалювальний прилад, на якому можна заощадити. Для більшості бажаючих встановити камін, він є давньою мрією та справжнім символом достатку в будинку. Але бажання заощадити змушує вибирати обладнання та матеріали на етикетках, якого зустрічаються слова: «недорого», «знижка», «дешево», а це, як правило, не найякісніші товари. Також, багато хто в спробах максимально заощадити, вирішує встановлювати камін самостійно, озброївшись інформацією отриманої в інтернеті і порадами таких же самоучок. Починається процес монтажу, наслідки якого можуть бути найгіршими, починаючи задимленням приміщення і закінчуючи загрозою виникнення пожежі. Тому потрібно задуматись заздалегідь, чи варто економія вашого життя.

Помилки, що часто допускаються в конструкції каміна

Невірно розрахована висота димоходу та його положення щодо коника даху, часто призводять до виникнення проблем із тягою та задимлення приміщення. Якщо висота димаря менше 5 метрів, а переріз більший або менший ніж перетин патрубка на каміні – це також може стати причиною задимлення приміщення та утворення зворотної тяги. Неправильний вибір елементів димохідної системи за теплоізоляційними характеристиками та температурним режимом, може стати причиною виділення великої кількості конденсату, що тягне за собою швидке зношування всієї димохідної системи та самої камінної топки. Також, варто передбачити можливість безперешкодної ревізії усієї димохідної системи. Купити димар високої якості з термостійкої нержавіючої сталі можна на нашому сайті: димоходи від виробника.

Працездатність камінної топки безпосередньо залежить від наявності тяги в димарі. Тяга в системі димоходу залежить від висоти самого димоходу та від його перерізу, саме тому до його характеристик пред’являються підвищення технічних вимог.

Також багато охочих заощадити на димарі, і підключають камін до вже існуючого цегляного димаря. Але ніхто не замислюється над тим, що він не придатний для використання з сучасною камінною топкою, націленої на отримання максимальної ефективності від спалювання палива. Винуватцем більшості пожеж є саме цегляний димар, особливо якщо він неправильно побудований.

Помилки в послідовності та технології монтажу каміна

Спорудження каміна без проекту та заздалегідь підготовлених креслень, як правило, призводить до виникнення заминок і неточностей у конструкції, що надалі може обернутися у значну проблему. Багато недосвідчених монтажників спочатку встановлюють портал і облицювання, а потім дивним чином намагаються підключити топку до димаря. В результаті димохідна система не повністю герметична, що тягне за собою загрозу витоку димових газів, які несуть велику небезпеку для вашого життя. Часто, бажаючі встановити камін у вже готове приміщення, встановлюють важку споруду без фундаменту, через що камін згодом просідає і порушується герметичність усієї конструкції, що створює, навіть, загрозу виникнення пожежі.

Помилки пов’язані з повітрообміном камінної системи

Найпоширеніша помилка – це відсутність притоку повітря зовні приміщення. Його відсутність призводить до вигоряння повітря у приміщенні та зниження тяги. Також часто потужність топки не відповідає розміру приміщення, що обігрівається. Це стає причиною регулярних перегрівів і швидкого зносу топки.

Так само, відбір тепла від камінної топки безпосередньо пов’язаний з підбором камінних решіток, їх розмірів, розмірів кімнати, в яку подається гаряче повітря, висоти монтажних отворів, конвекційних зазорів.

Приємні враження від спілкування з некваліфікованими монтажниками і недосвідченими будівельниками, часто виникають через можливість заощадити, але приємні враження швидко пропадають після початку використання каміна, коли спливають усі недоробки та наслідки економії.

Якщо ви вирішили встановити в свій будинок камін, пам’ятайте, ніяка економія не коштує вашого життя і здоров’я!

02.01.19

Коментарі

На жаль, коментарів немає, однак у Вас є шанс бути першим!

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 1082979 Сьогодні: 2343
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені
Додавання коментарю