Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
☈ МИ НА МАПІ
Наші пропозиції
Головна > Статті > Різновиди печей для обігріву приміщень

Різновиди печей для обігріву приміщень

Різновиди печей для обігріву приміщень

Оскільки не всі можуть дозволити собі купити камін через його вартість і потребу в недешевому облицюванні, а також дорогий монтаж, тому в наш час стали популярні так звані печі з повітряним обігрівом, або як їх ще називають – камінні печі.

Свою популярність печі з повітряним обігрівом набули за рахунок високого коефіцієнта ефективності та економічності. Потужність середньої печі з повітряним обігрівом дозволить ефективно опалювати 50-80 м.кв., тобто середнє за розмірами приміщення, при цьому вони мають досить привабливу вартість.

Піч з повітряним обігрівом

За своєю структурою – це звичайна «буржуйка», модернізована виробниками під вимоги покупців і адаптована під домашній інтер’єр. Проте, він ідеально підходить як не дорога альтернатива звичайному каміну. Піч з повітряним обігрівом має значну перевагу над звичайними камінами, вона не вимагає облицювання, що значно здешевлює процес її монтажу.

Основна причина ефективності та економічності печі з повітряним обігрівом полягає в тому, що вона не просто спалює дрова або інше паливо, а має функцію піролізного горіння. Тобто допалює газ, який виділяється при тлінні деревини, що значною мірою впливає на показник її ефективності та тепловіддачі. Також печі з повітряним обігрівом мають хороші показники екологічності, досягнуті за рахунок максимального випалювання деревини та газу, виділеного в процесі тління, чим і викликано зменшення кількості викидів СО в атмосферу.

Печі з повітряним обігрівом можуть бути виготовлені із сталі або чавуну. Піч з повітряним обігрівом часто обладнана термостійким склом, що робить її схожою на звичайний камін, що дозволяє вам насолодитися живим полум’ям без надмірних фінансових витрат.

Піч з водяним контуром

Це поєднання звичайної печі з повітряним опаленням та водяним опаленням. Конструкція печі з водяним контуром досить проста, основна частина такої печі – звичайна камера згоряння, вона ж топка, що має подвійні стінки – простір усередині яких називається теплообмінником, і він заповнюється водою. Усередині теплообмінника вода нагрівається від полум’я, та під тиском циркулює за загальною системою опалення будинку. Пучі з водяним контуром по суті є малопотужними котлами, які обігрівають будинок за допомогою загального опалення будинку, також непогано обігрівають повітряним обігрівом кімнату, в якій встановлені.

Піч з водяним контуром одночасно працює у двох режимах:

• працює як звичайна піч з повітряним опаленням, обігріваючи тільки ту кімнату, в якій встановлена;

• піч з водяним контуром підключається до загальної системи опалення будинку та обігріває весь будинок.

Сучасні виробники пропонують два компонування печей з водяним контуром. Вони відрізняються будовою внутрішнього теплообмінника. Теплообмінником може бути змійовик чи водяна сорочка. Водяна сорочка відрізняється від змійовика більшою площею дотику теплообмінника з топкою, що, у свою чергу, робить водяну сорочку більш ефективною, ніж змійовик.

Опалювально-варильна піч

Серед власників заміських будинків великим попитом користуються опалювально-варильні печі. Опалювально-варильні печі є ефективним опалювальним обладнанням для обігріву будинку. Така піч ефективно використовує тепло від згоряння палива, одночасно опалюючи будинок, виконуючи функцію приготування їжі. З метою приготування їжі у її горизонтальній частині вбудована варильна поверхня у вигляді плити з металу з конфорками різного діаметру.

Найчастіше їх називають «шведкою». Назва «шведка» походить від країни, в якій вона була винайдена і вперше випробувана на ділі. В Україну подібне технологічне рішення прийшло за часів СРСР. Відтоді піч багато разів модифікували, щоб у результаті використати її у приватних будинках, до яких з різних причин не можна підвести централізоване опалення чи газ.

Опалювально-варильні печі на сьогоднішній момент є одним із найефективніших та економічно виправданих способів опалення заміських споруд.

Піч «булер’ян»

Також часто називають піччю без недоліків. Найголовніше, що це дійсно так. Єдиний недолік печей «булер’ян», який не стосується продуктивності та економічності – це їдкий конденсат, його дуже складно утилізувати, що і робить цей недолік вагомим. Більше недоліків у цій печі немає.

Піч «булер’ян» також називають канадською піччю, оскільки це опалювальне обладнання було розроблене спеціально для мобільних бригад канадських лісорубів. Оскільки лісоруби працювали взимку, постійно кочували з місця на місце, тому спочатку до печі були пред’явлені високі вимоги щодо безпеки та продуктивності. Піч «булер’ян» повинна за дуже короткий час обігрівати приміщення, оскільки лісоруби постійно переміщалися з місця на місце, піч повинна швидко встановлюватися і регулюватися без труднощів. Також важливим фактором є вага і габарити печі. І найвражаюче, що піч «булер’ян» відповідає всім цим вимогам, за що треба сказати спасибі канадським інженерам теплотехнікам.

Піч «булер’ян» має бочкоподібну форму корпусу, всередині якого дворівнева камера загоряння, по всьому периметру якої розташовані труби, по яких циркулює повітря. Піч «булер’ян» працює методом конвекції гарячого повітря. Нижні труби забезпечують приплив холодного повітря, а через верхні виходить гаряче повітря і обігріває приміщення. Тиск потоку повітря забезпечується завдяки різниці в температурі вхідного та вихідного потоку. Піч «булер’ян» дуже швидко обігріває приміщення, наприклад, найменший «булер’ян» обігріває 5 м.куб. за хвилину.

На сьогоднішній день печі «булер’ян» здобули величезне визнання серед промислових галузей, оскільки «булер’ян» ідеально підходить для обігріву великих промислових приміщень.

03.08.18

Коментарі

На жаль, коментарів немає, однак у Вас є шанс бути першим!

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 997223 Сьогодні: 1281
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені
Додавання коментарю