Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
☈ МИ НА МАПІ
Наші пропозиції
Головна > Статті > Відповіді на найчастіші питання щодо вибору та експлуатації каміна

Відповіді на найчастіші питання щодо вибору та експлуатації каміна

Відповіді на найчастіші питання щодо вибору та експлуатації каміна

Чи існує певна стратегія вибору каміна?

На жаль, універсальної стратегії підбору камінної топки не існує. Правильність вибору топки значною мірою залежить від особливостей вашого приміщення, в якому буде розміщений камін і від набору функцій, який він повинен виконувати. Каміни можуть служити для обігріву приміщення, приготування їжі і просто тішити око паланням живого полум’я. Підбір топки відбувається індивідуально, залежно від ваших вимог до майбутнього каміна. Найголовніше при виборі каміна – це передчасно вирішити скільки грошей і сил ви готові витратити на встановлення та подальший догляд за ним.

На які особливості приміщення варто звернути увагу при виборі каміна?

Вибір та купівля каміна може здатися досить простим завданням, але це лише на перший погляд. Правильний підбір каміна включає безліч важливих аспектів, знання яких гарантує, що він добре впишеться саме у ваше приміщення.

Перш за все, перед тим як купити камінну топку, необхідно підібрати місце в якому ви хочете змонтувати камін. Для цього необхідно врахувати всі технічні властивості приміщення і стиль інтер’єру.

Власникам будинків повністю виготовлених з дерева потрібно більш серйозно поставитися до встановлення каміна у своєму будинку, через високу пожежну небезпеку таких будівель. Для таких будинків потрібно використовувати спеціальні сендвіч димарі з подвійним утепленням. Купити сендвіч димарі з подвійним утепленням ви можете на нашому сайті: димоходи від виробника.

Прийнявши остаточне рішення про купівлю та встановлення каміна, слід звернутися до досвідчених фахівців, вони допоможуть вибрати камінну топку з урахуванням усіх ваших побажань та особливостей приміщення, в якому вона буде встановлена. Отримати професійну консультацію та купити камін можна в інтернет-магазині «ТеплоДім».

Не рекомендується монтувати камін самостійно, якщо ви не маєте потрібних знань та досвіду в установці опалювального обладнання. Неправильно встановлений камін може спричинити непоправні наслідки. Тому якщо ви бажаєте, зрештою, отримати якісно побудований та безпечний камін, зверніться до фахівців, які підрахують усі витрати на комплектуючі, допоможуть підібрати необхідні для монтажу матеріали та змонтують камін з урахуванням усіх пожежних норм та вимог.

Більшість власників будинків бажаючих встановити камін, навіть не уявляють скільки важливих аспектів потрібно врахувати перед тим як почати монтувати камін. Неправильно прораховані параметри приміщення і помилки припущення під час установки, можуть спричинити погану роботу каміна, а саме: труднощі розпалювання, задимлення приміщення, а в гіршому випадку – пожежу. Тому вирішення всіх питань пов’язаних із встановленням каміна слід надати спеціально навченим монтажникам.

На які технічні особливості варто звернути увагу охочим купити камін?

Перша особливість дров’яного каміна – це трудомісткий і тривалий процес установки, не кажучи вже про складність підбору облицювання під готовий інтер’єр. Особливу увагу слід визначити установці димоходу, оскільки саме він відповідає за відведення диму від каміна на вулицю. Невірно встановлений димохід може стати причиною виникнення зворотної тяги. Також, сезонна чистка та ревізія димоходу.

Які труднощі можуть виникнути у процесі використання каміна?

Найбільш поширеною проблемою є неправильно змонтований димар, що тягне за собою безліч інших проблем, таких як задимлення. Неякісно встановлене облицювання, може стати причиною перегріву топки та виходу її з ладу. Каміни часто димлять під час розпалювання, особливо у холодну частину року. Як і будь-який інший опалювальний прилад, камін потребує регулярного догляду та чищення. Хімію для чищення камінів та димоходів можна вибрати на нашому сайті, перейшовши за посиланням: засіб для чищення камінів та димоходів.

Які основні правила експлуатації камінів?

Перед початком використання каміна потрібно очистити топку та зольник від залишків палива. Для розпалювання каміна потрібно використовувати лише папір та сухі тріски. Після загоряння трісок та утворення достатньої кількості жару, потрібно укласти поліна по всій площі колосникових грат. Наступне закладання дров проводиться тільки після перегорання.

Чи існують каміни тривалого горіння, здатні працювати до 12 годин на одній закладці дров?

Каміни тривалого горіння існують. Такі каміни здатні довго горіти, але тепла вони дають так само, як і звичайні топки, оскільки в одному кілограмі дров укладено певну кількість теплової енергії. Ця енергія може бути звільнена швидко з великою потужністю або повільно з невеликою потужністю. Але в будь-якому випадку будинок отримує однакову кількість теплової енергії.

Які тенденції сучасного ринку камінів?

Останнім часом, все більшої популярності набувають невеликі каміни в сучасному стилі, вони добре доповнюють будь-який інтер’єр, а не є центром приміщення, навколо якого вибудовується решта інтер’єру. Зростання популярності невеликих камінних топок обумовлено великим вибором дизайнерських рішень корпусу, зручністю використання, високою ефективністю та доступною ціною.

Якщо ця стаття не дала відповіді на питання, яке виникло у вас при виборі або використанні каміна, задайте його у відгуках, ми з радістю дамо вам відповідь.

 5 (2)
15.12.18

Коментарів: 2

Сергей
23.03.19
У меня в доме стоит старый кирпичный камин, летом пробовал его топить, он дымит со всех щелей. Помогите решить, что лучше, разобрать его и построить новый или как о можно реставрировать???
Владик Шпола
12.03.19
Спасибо почитал. Понял одно - нужно топить камин сухими дровами - дуб, граб. И регулярно чистить химией для чистки дымоходов.

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 766062 Сьогодні: 1601
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені
Додавання коментарю