Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
☈ МИ НА МАПІ
Наші пропозиції
Головна > Статті > Як вибрати та купити камін на дачу

Як вибрати та купити камін на дачу

Як вибрати та купити камін на дачу

Популярність камінів у сучасному світі пояснюється їх надзвичайно високою ефективністю як опалювальний прилад, також сучасні топки мають досить презентабельний зовнішній вигляд. Головне завдання під час пошуку відповідного дров’яного каміна для дачі – це визначення своїх потреб та зіставлення переваг різних варіацій топок та цегляних камінів для дачі.

На сьогоднішній день існує три основні варіації каміна: традиційний цегляний камін, чавунна топка та сталева, Дві останні використовуються в комплекті з облицюванням або конвекційним коробом. Для початку варто визначити свої потреби та оцінити можливості. Оскільки кожен з видів має свої унікальні переваги і певні недоліки, але ясно одне – будівництво будь-якого з камінів тягне за собою витрати часу і фінансів.

Традиційний дров’яний камін із цегли

Цегельний камін – це та сама пічка, тільки з відкритим осередком, більш витонченим виглядом. Цегельний камін складається з вогнища, димозбірника та димаря. Багатьом може здатися, що таку просту конструкцію не складно збудувати своїми руками, адже в інтернеті є безліч детальних посібників та точних креслень. Достатньо просто вибрати одну з варіацій цегляних камінів для дачі, купити всі необхідні матеріали і можна приступати до роботи, дотримуючись інструкції. Варто врахувати, що камін – це досить важка споруда, яка потребує встановлення димоходу та окремого фундаменту, тому варто планувати його споруду при будівництві будинку. Також, варто відзначити, що будівництво цегляного каміна – це досить копіткий процес, що вимагає точності, оскільки будь-яка допущена помилка тягне за собою вельми не приємні і, навіть, небезпечні наслідки: задимлення приміщення, відсутність тяги тощо. Тому якщо ви не впевнені у своїх силах і знаннях краще зверніться за допомогою до кваліфікованих пічників, але їх робота коштуватиме чималих грошей. Будь-який цегляний камін має відкриту топку, що дуже небезпечно з погляду пожежної безпеки, оскільки можуть вилетіти іскри або розжарене вугілля. Багато власників цегляних камінів згодом вирішують встановити на них чавунні дверцята зі склом, оскільки вони роблять його більш безпечним і ефективним.

Переваги камінів із цегли:

• цегляний камін добре акумулює та віддає тепло, що дозволяє йому опалювати велику площу та зберігати температуру навіть після припинення горіння;

• при правильному будівництві цегляний камін досить швидко нагрівається і здатний за 60-90 хвилин нагріти середнє приміщення;

• цегляний камін, побудований з якісних матеріалів, здатний служити тривалий час без найменших ремонтів;

• цегельний камін надає можливість приготування їжі;

• правильно збудований цегельний камін досить простий у використанні.

Недоліки камінів із цегли:

• висока вартість якісних матеріалів та роботи пічника;

• досить складний та трудомісткий процес кладки каміна;

• через велику вагу каміна потрібен окремий фундамент;

• досить довгий процес нагрівання самої конструкції каміна.

Камін для дачі з чавунною топкою

З кожним роком все більшої популярності набувають чавунні камінні топки зі склом, що дозволяє вільно спостерігати за полум’ям. Чавунний камін є цілком безпечним опалювальним приладом, здатним опалювати як невеликі дачі, так і величезні заміські котеджі, залежно від моделі топки та наданих функцій. Оскільки конструкція з чавунним осередком важить значно менше цегляного каміна, вона не потребує окремого фундаменту, досить просто зміцнити підлогу та переконатися у її надійності. Чавунні камінні топки мають безліч варіацій: прямі, кутові, тристоронні та острівні. Широкий асортимент дозволить підібрати модель, яка ідеально підійде саме вам. При виборі чавунної топки потрібно звернути увагу на заявлену виробником потужність, розрахунок потужності відбувається за формулою: 1 кВт/10 м.кв. Фахівці радять підбирати топку з невеликим запасом потужності. Сучасні чавунні топки мають дуже привабливий зовнішній вигляд, особливо якщо врахувати, що топку можна доукомплектувати облицюванням практично з будь-якого каменю. Можна зробити портал і самостійно, звичайно, буде не так акуратно, але цілком функціонально. Основний критерій при виборі камінної топки – це її потужність, інше – просто додаткові функції, від яких залежить її вартість. Добре, що на сьогоднішній день існує безліч чавунних топок на будь-який смак та гаманець. Підібрати чавунну топку можна на сайті в розділі чавунні топки. Наші менеджери завжди раді допомогти вам правильно підібрати топку, яка буде відповідати вашим вимогам.

Переваги чавунних камінних топок:

• довгий строк використання завдяки високим показникам надійності;

• чавунні топки досить легко монтуються, що дозволяє змонтувати камін самостійно;

• простий у використанні та обслуговуванні;

• висока тепловіддача чавуну дозволяє опалювати великі приміщення та зберігати температуру навіть після припинення горіння;

• чавунні топки мають дуже доступну ціну;

• висока ефективність дозволяє вдало економити паливо;

• широкий асортимент дозволяє підібрати оптимальний дров’яний камін для дачі.

Недоліки чавунних камінних топок:

• нагрітий чавун досить крихкий, тому потребує акуратного поводження;

• дров’яний камін потребує постійної уваги та регулярного обслуговування;

• через велику вагу монтаж вимагає участі кількох людей.

Сталеві камінні топки

З кожним роком сталеві камінні топки завойовують все більшу популярність, завдяки високій технологічності та надійності. Як правило, корпус топки виготовляється з жароміцної сталі товщиною 3-6 мм. Для більшої довговічності, всередині сталеві топки футеровані термостійкими матеріалами: шамот або кераміка. Футерування захищає корпус топки від перегріву, а також акумулює тепло, яке віддає після припинення горіння. Сталеві топки для дачі мають вагому перевагу, вони здатні дуже швидко нагріватися. Сучасні сталеві топки здатні працювати практично безперервно. Висока ефективність сталевих топок обумовлена ​​наявністю безлічі додаткових функцій, націлених на отримання максимальної кількості тепла від спалювання палива. Завдяки зварному шву сталеві топки для каміна мають високий відсоток герметичності – 98%, що дозволяє точно регулювати інтенсивність горіння і, тим самим, контролювати витрати палива. Також, сталеві топки практично не мають обмежень за розмірами, на відміну від чавунних або цегляних, оскільки вага сталевих топок значно менший. Підібрати сталеву камінну топку можна на сайті в розділі сталеві топки. Наші менеджери завжди раді допомогти вам правильно підібрати топку, яка буде відповідати вашим вимогам.

Переваги сталевих камінних топок:

• висока надійність дозволяє використовувати камін протягом тривалого часу;

• є можливість заміни внутрішнього футерування після його строку служби;

• сталеві топки швидко нагріваються до робочої температури та в короткий рядок прогрівають приміщення;

• сталеві топки не мають обмежень за розміром;

• сучасні сталеві топки мають багато додаткових функцій, які значно спрощують процес використання;

• у конструкції сталевого каміна використовується багато новаторських технологічних рішень, націлених на підвищення ефективності.

• Можливість точно регулювати інтенсивність горіння.

Недоліки сталевих камінних топок:

• сталеві камінні топки не повинні перегріватись, оскільки вони схильні до температурної деформації;

• незважаючи на теплоємне футерування, сталева топка швидше остигає;

• невелика товщина стін топки.

Порівняння основних характеристик

Визначити який із представлених видів камінів підійде саме вам, можна лише після порівняння характеристик кожного з кандидатів.

Експлуатаційний строк. Похвалитися справді довгим терміном використання можуть лише чавунні топки. Вони є найбільш довговічними серед усіх видів камінів.

Зовнішній вигляд. Однозначного лідера за цим критерієм немає. Кожен із видів має цілком привабливий вигляд і здатний прикрасити собою будь-який інтер’єр. Все залежить виключно від особистих уподобань та стилю приміщення.

Монтаж. У цій категорії одночасно два переможці чавунні та сталеві топки, оскільки їх монтаж практично не відрізняється і гранично простий, на відміну від цегляного каміна, будівництво якого потребує значних витрат часу.

Вартість. Найбюджетніший варіант – це чавунна топка. Асортимент чавунних топок включає велику кількість простих, але надійних бюджетних варіантів.

Шкідливі викиди в атмосферу. Сталеві топки мають високі показники ефективності, до 89%, завдяки чому дрібні залишки палива та пічних газів згоряють у топці та не потрапляють у димар.

Поширеність. Безперечний лідер цієї категорії – це чавунні топки, оскільки вони представлені практично в будь-якому магазині опалювального обладнання.

Проаналізувавши порівняння основних характеристик всіх видів камінів, можна визначити, що явним лідером є чавунні топки. Але варто пам’ятати, що кожен з видів камінів для дачі або заміського будинку має унікальні переваги, все залежить тільки від ваших потреб. Якщо ви вирішили купити камінну топку, і не можете визначити, яка краще – телефонуйте нам, і наші спеціалісти дадуть вам якісну консультацію.

 5 (1)
04.02.19

Коментарів: 1

Иван Иванович
12.03.19
Спочатку я построїв камін на дачі з кирпича. Не повірив що чугунний камин дась тепло. Тепер прийшло перестроїть, тому що тепла я так і не получив від кирпичного каміна. По совету спеціалістів компанії, вмонтував камінну топку називаеться інсерт зі склом - тепер тепло і головне безпечно.

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 745497 Сьогодні: 3195
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені
Додавання коментарю