
• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип | пічний комплект |
|---|---|
| Скло | без скла/без скла |
| Матеріал | чавун |
| Розміри (в/ш) | 270x290/165x245 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна | Україна |

| Тип | камінний |
|---|---|
| Скло | пряме |
| Матеріал | сталь |
| Розміри (в/ш) | 911x730 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип | камінний |
|---|---|
| Скло | пряме |
| Матеріал | сталь |
| Розміри (в/ш) | 616x750 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип | камінний |
|---|---|
| Скло | пряме |
| Матеріал | сталь |
| Розміри (в/ш) | 616x750 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип | пічний |
|---|---|
| Скло | пряме |
| Матеріал | чавун |
| Розміри (в/ш) | 270x290 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна | Україна |

| Тип | пічний |
|---|---|
| Скло | пряме |
| Матеріал | чавун |
| Розміри (в/ш) | 470x290 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна | Україна |

| Тип | камінний |
|---|---|
| Скло | панорамне |
| Матеріал | чавун |
| Розміри (в/ш) | 607x750 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип | пічний |
|---|---|
| Скло | пряме |
| Матеріал | чавун |
| Розміри (в/ш) | 290x330 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна | Україна |

| Тип | камінний |
|---|---|
| Скло | пряме |
| Матеріал | чавун |
| Розміри (в/ш) | 530x680 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип | камінний |
|---|---|
| Скло | пряме |
| Матеріал | чавун |
| Розміри (в/ш) | 530x680 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип | камінний |
|---|---|
| Скло | пряме |
| Матеріал | чавун |
| Розміри (в/ш) | 540x700 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип | пічний комплект |
|---|---|
| Скло | без скла/без скла |
| Матеріал | чавун |
| Розміри (в/ш) | 270x290/165x245 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна | Україна |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 913 мм |
| Ширина | 1034 мм |
| Глибина | 491 мм |
| Вага | 220 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Потужність | 12 кВт |
| V приміщення | 18 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | виносний |
| Висота | 690 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Вага | 80 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Елемент | трійник 45° |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/нержавійка |
| Діаметр | 100 мм |
| Товщина | 0,6 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 16 кВт |
| S приміщення | 160 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1143 мм |
| Ширина | 767 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Вага | 159 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 19 кВт |
| S приміщення | 190 м² |
| Ø димоходу | 220 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1324 мм |
| Ширина | 997 мм |
| Глибина | 524 мм |
| Вага | 200 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Елемент | труба 0,3м |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/нержавійка |
| Діаметр | 200 мм |
| Товщина | 1,0 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |