
• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Категорія | розпалювач |
|---|---|
| Об’єм поставки | 50 шт |
| Країна | Литва |

| Категорія | чищення димоходу |
|---|---|
| Об’єм поставки | 1 шт |
| Країна | Литва |

| Категорія | чищення димоходу |
|---|---|
| Об’єм поставки | 1,4 м |
| Країна | Литва |

| Категорія | очисник скла |
|---|---|
| Об’єм поставки | 500 мл |
| Країна | Литва |

| Категорія | розпалювач |
|---|---|
| Об’єм поставки | 12 шт |
| Країна | Литва |

| Категорія | чищення димоходу |
|---|---|
| Об’єм поставки | 1 шт |
| Країна | Литва |

| Категорія | розпалювач |
|---|---|
| Об’єм поставки | 128 шт |
| Країна | Литва |

| Категорія | розпалювач |
|---|---|
| Об’єм поставки | 10 шт |
| Країна | Литва |

| Категорія | видалювач сажі |
|---|---|
| Об’єм поставки | 1 кг |
| Країна | Литва |

| Категорія | видалювач сажі |
|---|---|
| Об’єм поставки | 4,5 кг |
| Країна | Литва |

| Категорія | чищення димоходу |
|---|---|
| Об’єм поставки | 1 шт |
| Країна | Литва |

| Категорія | розпалювач |
|---|---|
| Об’єм поставки | 50 шт |
| Країна | Литва |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Скло | ні |
| Потужність | 3 кВт |
| S приміщення | 30 м² |
| V вогняної ванни | 1,6 л |
| Висота | 969 мм |
| Ширина | 1091 мм |
| Глибина | 318 мм |
| Вага | 55 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | ні |
| Потужність | 3 кВт |
| S приміщення | 30 м² |
| V вогняної ванни | 1,2 л |
| Висота | 480 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Вага | 11 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Скло | ні |
| Потужність | 3 кВт |
| S приміщення | 30 м² |
| V вогняної ванни | 1,2 л |
| Висота | 171 мм |
| Ширина | 717 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 9 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |