



• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 26 кВт |
| V приміщення | 26 м³ |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 805 мм |
| Ширина | 858 мм |
| Глибина | 739 мм |
| Вага | 130 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 30 кВт |
| V приміщення | 30 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Глибина | 920 мм |
| Вага | 75 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 26 кВт |
| V приміщення | 26 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 788 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Глибина | 852 мм |
| Вага | 100 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 18 кВт |
| V приміщення | 18 м³ |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 713 мм |
| Ширина | 787 мм |
| Глибина | 627 мм |
| Вага | 120 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 16 кВт |
| V приміщення | 16 м³ |
| Ø димоходу | 110 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Вага | 44 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | без виносу |
| Потужність | 16 кВт |
| V приміщення | 13 м³ |
| Ø димоходу | 115 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 770 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Вага | 49 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 24 кВт |
| V приміщення | 20 м³ |
| Ø димоходу | 115 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 475 мм |
| Глибина | 515 мм |
| Вага | 80 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 16 кВт |
| V приміщення | 13 м³ |
| Ø димоходу | 115 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 710 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Вага | 50 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 12 кВт |
| V приміщення | 12 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | ні |
| Висота | 670 мм |
| Ширина | 388 мм |
| Глибина | 812 мм |
| Вага | 70 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | без виносу |
| Потужність | 20 кВт |
| V приміщення | 20 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Вага | 136 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 18 кВт |
| V приміщення | 20 м³ |
| Ø димоходу | 100 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 820 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 830 мм |
| Вага | 92 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 26 кВт |
| V приміщення | 26 м³ |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 805 мм |
| Ширина | 858 мм |
| Глибина | 739 мм |
| Вага | 130 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Елемент | труба 0,3м |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 100 мм |
| Товщина | 1,0 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |

| Елемент | іскрогасник |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка |
| Діаметр | 180 мм |
| Товщина | 0,6 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 14 кВт |
| S приміщення | 140 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 770 мм |
| Ширина | 1060 мм |
| Глибина | 507 мм |
| Вага | 185 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |