


• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 12 кВт |
| V приміщення | 12 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | ні |
| Висота | 670 мм |
| Ширина | 388 мм |
| Глибина | 812 мм |
| Вага | 70 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 30 кВт |
| V приміщення | 30 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 1140 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 863 мм |
| Вага | 173 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | без виносу |
| Потужність | 26 кВт |
| V приміщення | 22 м³ |
| Ø димоходу | 115 мм |
| Нагрівання води | з баком |
| Скло | так |
| Висота | 770 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Вага | 64 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | без виносу |
| Потужність | 37 кВт |
| V приміщення | 37 м³ |
| Ø димоходу | 130 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 910 мм |
| Ширина | 555 мм |
| Глибина | 595 мм |
| Вага | 124 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 18 кВт |
| V приміщення | 18 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 721 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 799 мм |
| Вага | 85 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 22 кВт |
| V приміщення | 22 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | ні |
| Висота | 937 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 863 мм |
| Вага | 140 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | без виносу |
| Потужність | 26 кВт |
| V приміщення | 22 м³ |
| Ø димоходу | 115 мм |
| Нагрівання води | з баком |
| Скло | так |
| Висота | 770 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Вага | 64 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 16 кВт |
| V приміщення | 16 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 857 мм |
| Ширина | 561 мм |
| Глибина | 784 мм |
| Вага | 123 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | без виносу |
| Потужність | 18 кВт |
| V приміщення | 20 м³ |
| Ø димоходу | 115 мм |
| Нагрівання води | з баком |
| Скло | так |
| Висота | 760 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Вага | 65 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | без виносу |
| Потужність | 27 кВт |
| V приміщення | 26 м³ |
| Ø димоходу | 115 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 810 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Вага | 65 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 12 кВт |
| V приміщення | 12 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 848 мм |
| Вага | 70 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 12 кВт |
| V приміщення | 12 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | ні |
| Висота | 670 мм |
| Ширина | 388 мм |
| Глибина | 812 мм |
| Вага | 70 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | тристороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 16 кВт |
| S приміщення | 160 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 810 мм |
| Ширина | 678 мм |
| Глибина | 523 мм |
| Вага | 149 кг |
| ККД | 70 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 7 кВт |
| S приміщення | 70 м² |
| Ø димоходу | 130 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 748 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Глибина | 377 мм |
| Вага | 130 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Елемент | конус зворотний |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/нержавійка |
| Діаметр | 150 мм |
| Товщина | 1,0 мм |
| Марка сталі | AISI 321 |
| Країна | Україна |