


• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 12 кВт |
| V приміщення | 12 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | ні |
| Висота | 670 мм |
| Ширина | 388 мм |
| Глибина | 812 мм |
| Вага | 70 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | без виносу |
| Потужність | 12 кВт |
| V приміщення | 12 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 730 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 525 мм |
| Вага | 57 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 18 кВт |
| V приміщення | 20 м³ |
| Ø димоходу | 130 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 786 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 740 мм |
| Вага | 76 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 15 кВт |
| V приміщення | 16 м³ |
| Ø димоходу | 100 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 710 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 740 мм |
| Вага | 55 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 27 кВт |
| V приміщення | 27 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 740 мм |
| Вага | 66 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 18 кВт |
| V приміщення | 20 м³ |
| Ø димоходу | 130 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 928 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 796 мм |
| Вага | 119 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | без виносу |
| Потужність | 24 кВт |
| V приміщення | 20 м³ |
| Ø димоходу | 115 мм |
| Нагрівання води | з баком |
| Скло | так |
| Висота | 780 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Вага | 70 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 20 кВт |
| V приміщення | 27 м³ |
| Ø димоходу | 130 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 920 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 740 мм |
| Вага | 86 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | без виносу |
| Потужність | 20 кВт |
| V приміщення | 20 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Вага | 136 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | без виносу |
| Потужність | 24 кВт |
| V приміщення | 24 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 820 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Вага | 162 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 16 кВт |
| V приміщення | 16 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 857 мм |
| Ширина | 561 мм |
| Глибина | 784 мм |
| Вага | 123 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 12 кВт |
| V приміщення | 12 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | ні |
| Висота | 670 мм |
| Ширина | 388 мм |
| Глибина | 812 мм |
| Вага | 70 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |