


• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 26 кВт |
| V приміщення | 26 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | ні |
| Висота | 788 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Глибина | 852 мм |
| Вага | 100 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 30 кВт |
| V приміщення | 30 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Глибина | 920 мм |
| Вага | 75 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | без виносу |
| Потужність | 22 кВт |
| V приміщення | 28 м³ |
| Ø димоходу | 115 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 930 мм |
| Ширина | 485 мм |
| Глибина | 930 мм |
| Вага | 80 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 22 кВт |
| V приміщення | 22 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 937 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 863 мм |
| Вага | 140 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 30 кВт |
| V приміщення | 30 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | ні |
| Висота | 1140 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 863 мм |
| Вага | 173 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 40 кВт |
| V приміщення | 50 м³ |
| Ø димоходу | 140 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | ні |
| Висота | 1050 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Глибина | 915 мм |
| Вага | 160 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | без виносу |
| Потужність | 20 кВт |
| V приміщення | 20 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | ні |
| Висота | 770 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Вага | 57 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | без виносу |
| Потужність | 18 кВт |
| V приміщення | 18 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 695 мм |
| Ширина | 415 мм |
| Глибина | 482 мм |
| Вага | 45 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 18 кВт |
| V приміщення | 20 м³ |
| Ø димоходу | 100 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 820 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 830 мм |
| Вага | 92 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | без виносу |
| Потужність | 12 кВт |
| V приміщення | 12 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 730 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 525 мм |
| Вага | 57 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | без виносу |
| Потужність | 18 кВт |
| V приміщення | 18 м³ |
| Ø димоходу | 110 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | ні |
| Висота | 830 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Вага | 51 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 26 кВт |
| V приміщення | 26 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | ні |
| Висота | 788 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Глибина | 852 мм |
| Вага | 100 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Елемент | труба 0,5м |
|---|---|
| Матеріал | нержавейка |
| Діаметр | 250 мм |
| Товщина | 0,6 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |