
• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | без скла |
| Потужність | без обігріву |
| S приміщення | без обігріву |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 564 мм |
| Глибина | 216 мм |
| Вага | 8 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 1140 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Вага | н.д. |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2,2 кВт |
| S приміщення | 22 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 703 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Вага | 23 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | ні |
| Висота | 740 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Глибина | 321 мм |
| Вага | 12 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | пряме |
| Потужність | 0,1 кВт |
| S приміщення | 1 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 396 мм |
| Ширина | 1884 мм |
| Глибина | 147 мм |
| Вага | 53 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 1016 мм |
| Ширина | 1041 мм |
| Глибина | 337 мм |
| Вага | 38 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 1,8 кВт |
| S приміщення | 18 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 1080 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 120 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2,2 кВт |
| S приміщення | 22 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 620 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 231 мм |
| Вага | 22 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | ні |
| Висота | 660 мм |
| Ширина | 472 мм |
| Глибина | 225 мм |
| Вага | 12 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 1,8 кВт |
| S приміщення | 18 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 443 мм |
| Ширина | 697 мм |
| Глибина | 268 мм |
| Вага | 18 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2,2 кВт |
| S приміщення | 22 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 491 мм |
| Глибина | 295 мм |
| Вага | 15 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | без скла |
| Потужність | без обігріву |
| S приміщення | без обігріву |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 564 мм |
| Глибина | 216 мм |
| Вага | 8 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | ні |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| V вогняної ванни | 1,4 л |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Глибина | 143 мм |
| Вага | 13 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | ні |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| V вогняної ванни | 1,2 л |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 162 мм |
| Вага | 10 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | настільний |
| Скло | так |
| Потужність | 3 кВт |
| S приміщення | 30 м² |
| V вогняної ванни | 0,44 л |
| Висота | 303 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Вага | 5 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | ні |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| V вогняної ванни | 1,2 л |
| Висота | 534 мм |
| Ширина | 685 мм |
| Глибина | 214 мм |
| Вага | 11 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | ні |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| V вогняної ванни | 1,2 л |
| Висота | 534 мм |
| Ширина | 685 мм |
| Глибина | 214 мм |
| Вага | 11 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Скло | ні |
| Потужність | 3 кВт |
| S приміщення | 30 м² |
| V вогняної ванни | 1,2 л |
| Висота | 171 мм |
| Ширина | 717 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 9 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | ні |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| V вогняної ванни | 0,4 л |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 162 мм |
| Вага | 7 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | ні |
| Потужність | 3 кВт |
| S приміщення | 30 м² |
| V вогняної ванни | 1,2 л |
| Висота | 480 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Вага | 11 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Скло | так |
| Потужність | 3 кВт |
| S приміщення | 30 м² |
| V вогняної ванни | 1,2 л |
| Висота | 1136 мм |
| Ширина | 359 мм |
| Глибина | 209 мм |
| Вага | 19 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |