
• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | ні |
| Висота | 630 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Вага | 14 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | пряме |
| Потужність | без обігріву |
| S приміщення | без обігріву |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 525 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 182 мм |
| Вага | н.д. |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | ні |
| Висота | 610 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Вага | 11 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 1,6 кВт |
| S приміщення | 16 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 571 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Глибина | 198 мм |
| Вага | 10 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 1,8 кВт |
| S приміщення | 18 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 980 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Вага | 120 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 589 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Глибина | 234 мм |
| Вага | 13 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 1016 мм |
| Ширина | 1041 мм |
| Глибина | 337 мм |
| Вага | 38 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 1041 мм |
| Ширина | 1023 мм |
| Глибина | 635 мм |
| Вага | 40 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 920 мм |
| Ширина | 934 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Вага | 25 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2,2 кВт |
| S приміщення | 22 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 695 мм |
| Ширина | 765 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Вага | 25 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 914 мм |
| Ширина | 934 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Вага | н.д. |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | ні |
| Висота | 630 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Вага | 14 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Категорія | регулятор обертів |
|---|---|
| Матеріал | пластик |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 695 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Вага | 15 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Скло | ні |
| Потужність | 3 кВт |
| S приміщення | 30 м² |
| V вогняної ванни | 1,6 л |
| Висота | 1065 мм |
| Ширина | 1127 мм |
| Глибина | 294 мм |
| Вага | 52 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | ні |
| Потужність | 3 кВт |
| S приміщення | 30 м² |
| V вогняної ванни | 1,6 л |
| Висота | 762 мм |
| Ширина | 1409 мм |
| Глибина | 252 мм |
| Вага | 19 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | настільний |
| Скло | так |
| Потужність | 3 кВт |
| S приміщення | 30 м² |
| V вогняної ванни | 0,44 л |
| Висота | 523 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 9 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | без скла |
| Потужність | без обігріву |
| S приміщення | без обігріву |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 564 мм |
| Глибина | 216 мм |
| Вага | 8 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | ні |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| V вогняної ванни | 1,4 л |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Глибина | 143 мм |
| Вага | 13 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | ні |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| V вогняної ванни | 1,2 л |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 162 мм |
| Вага | 10 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | настільний |
| Скло | так |
| Потужність | 3 кВт |
| S приміщення | 30 м² |
| V вогняної ванни | 0,44 л |
| Висота | 303 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Вага | 5 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |