


• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 698 мм |
| Ширина | 846 мм |
| Глибина | 435 мм |
| Вага | 125 кг |
| ККД | 77 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1874 мм |
| Ширина | 787 мм |
| Глибина | 547 мм |
| Вага | 328 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1874 мм |
| Ширина | 787 мм |
| Глибина | 547 мм |
| Вага | 328 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1385 мм |
| Ширина | 625 мм |
| Глибина | 537 мм |
| Вага | 195 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 685 мм |
| Ширина | 652 мм |
| Глибина | 443 мм |
| Вага | 98 кг |
| ККД | 72 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 659 мм |
| Ширина | 692 мм |
| Глибина | 452 мм |
| Вага | 110 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1068 мм |
| Ширина | 694 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Вага | 147 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 16 кВт |
| S приміщення | 160 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1034 мм |
| Ширина | 1030 мм |
| Глибина | 506 мм |
| Вага | 187 кг |
| ККД | 71 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | тристороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1112 мм |
| Ширина | 821 мм |
| Глибина | 484 мм |
| Вага | 166 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Іспанія |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | чотиристороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове/бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 16 кВт |
| S приміщення | 160 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 810 мм |
| Ширина | 876 мм |
| Глибина | 607 мм |
| Вага | 149 кг |
| ККД | 70 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1437 мм |
| Ширина | 862 мм |
| Глибина | 607 мм |
| Вага | 264 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 698 мм |
| Ширина | 846 мм |
| Глибина | 435 мм |
| Вага | 125 кг |
| ККД | 77 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 11 кВт |
| S приміщення | 110 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | так |
| Висота | 997 мм |
| Ширина | 535 мм |
| Глибина | 437 мм |
| Вага | 106 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Іспанія |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Потужність | 9 кВт |
| V приміщення | 14 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | виносний |
| Висота | 685 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Вага | 37 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Потужність | 13,5 кВт |
| V приміщення | 20 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | виносний |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 505 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Вага | 25 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | тристороння |
| Скло | тристороннє |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1272 мм |
| Ширина | 586 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Вага | 140 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |