


• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 685 мм |
| Ширина | 652 мм |
| Глибина | 443 мм |
| Вага | 98 кг |
| ККД | 72 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | тунельна |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | підйомне/бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 16 кВт |
| S приміщення | 160 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1442 мм |
| Ширина | 1195 мм |
| Глибина | 629 мм |
| Вага | 330 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 6 кВт |
| S приміщення | 60 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 543 мм |
| Ширина | 676 мм |
| Глибина | 401 мм |
| Вага | 61 кг |
| ККД | 65 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 15 кВт |
| S приміщення | 150 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1440 мм |
| Ширина | 967 мм |
| Глибина | 632 мм |
| Вага | 300 кг |
| ККД | 83 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | тристороння |
| Скло | тристороннє |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 11 кВт |
| S приміщення | 110 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1471 мм |
| Ширина | 578 мм |
| Глибина | 1050 мм |
| Вага | 299 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 9 кВт |
| S приміщення | 90 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1389 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Вага | 204 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 13 кВт |
| S приміщення | 130 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1400 мм |
| Ширина | 882 мм |
| Глибина | 559 мм |
| Вага | 283 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 13 кВт |
| S приміщення | 130 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1407 мм |
| Ширина | 907 мм |
| Глибина | 482 мм |
| Вага | 238 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 9 кВт |
| S приміщення | 90 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1389 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Вага | 204 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 848 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 571 мм |
| Вага | 194 кг |
| ККД | 83 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1407 мм |
| Ширина | 679 мм |
| Глибина | 521 мм |
| Вага | 200 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 685 мм |
| Ширина | 652 мм |
| Глибина | 443 мм |
| Вага | 98 кг |
| ККД | 72 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 5 кВт |
| S приміщення | 50 м² |
| Ø димоходу | 130 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 601 мм |
| Ширина | 536 мм |
| Глибина | 413 мм |
| Вага | 75 кг |
| ККД | 71 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 6 кВт |
| S приміщення | 60 м² |
| Ø димоходу | 160 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1291 мм |
| Ширина | 654 мм |
| Глибина | 425 мм |
| Вага | 155 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 11 кВт |
| S приміщення | 110 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1231 мм |
| Ширина | 814 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Вага | 186 кг |
| ККД | 83 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 6 кВт |
| S приміщення | 60 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1363 мм |
| Ширина | 792 мм |
| Глибина | 462 мм |
| Вага | 150 кг |
| ККД | 78 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 17 кВт |
| S приміщення | 170 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | н.д. |
| Ширина | н.д. |
| Глибина | н.д. |
| Вага | 307 кг |
| ККД | 79 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 11 кВт |
| S приміщення | 110 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1226 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Вага | 133 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Хорватія |

| Елемент | ревізія |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/нержавійка |
| Діаметр | 150 мм |
| Товщина | 0,8 мм |
| Марка сталі | AISI 321 |
| Країна | Україна |