


• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 14 кВт |
| S приміщення | 140 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 724 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Глибина | 467 мм |
| Вага | 120 кг |
| ККД | 79 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 21 кВт |
| S приміщення | 210 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 902 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Глибина | 484 мм |
| Вага | 181 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 13 кВт |
| S приміщення | 130 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1400 мм |
| Ширина | 837 мм |
| Глибина | 632 мм |
| Вага | 260 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 160 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1313 мм |
| Ширина | 814 мм |
| Глибина | 514 мм |
| Вага | 205 кг |
| ККД | 77 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 15 кВт |
| S приміщення | 150 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1440 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Вага | 200 кг |
| ККД | 83 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 19 кВт |
| S приміщення | 190 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | н.д. |
| Ширина | н.д. |
| Глибина | н.д. |
| Вага | 409 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 13 кВт |
| S приміщення | 130 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1559 мм |
| Ширина | 911 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Вага | 310 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Україна |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 701 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Глибина | 441 мм |
| Вага | 115 кг |
| ККД | 71 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | тристороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 11 кВт |
| S приміщення | 110 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | н.д. |
| Ширина | н.д. |
| Глибина | н.д. |
| Вага | 384 кг |
| ККД | 73 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 6 кВт |
| S приміщення | 60 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1210 мм |
| Ширина | 679 мм |
| Глибина | 366 мм |
| Вага | 150 кг |
| ККД | 78 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1400 мм |
| Ширина | 597 мм |
| Глибина | 597 мм |
| Вага | 159 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 14 кВт |
| S приміщення | 140 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 724 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Глибина | 467 мм |
| Вага | 120 кг |
| ККД | 79 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |