


• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 14 кВт |
| S приміщення | 140 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 724 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Глибина | 467 мм |
| Вага | 120 кг |
| ККД | 79 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 13 кВт |
| S приміщення | 130 м² |
| Ø димоходу | 160 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1313 мм |
| Ширина | 904 мм |
| Глибина | 514 мм |
| Вага | 225 кг |
| ККД | 79 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | тристороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове/бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 16 кВт |
| S приміщення | 160 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 810 мм |
| Ширина | 665 мм |
| Глибина | 525 мм |
| Вага | 149 кг |
| ККД | 70 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 13 кВт |
| S приміщення | 130 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1133 мм |
| Ширина | 758 мм |
| Глибина | 456 мм |
| Вага | 173 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Україна |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 13 кВт |
| S приміщення | 130 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1225 мм |
| Ширина | 690 мм |
| Глибина | 435 мм |
| Вага | 201 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Україна |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | розпашне |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 19 кВт |
| S приміщення | 190 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 685 мм |
| Ширина | 895 мм |
| Глибина | 554 мм |
| Вага | 209 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Іспанія |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 14 кВт |
| S приміщення | 140 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 718 мм |
| Ширина | 691 мм |
| Глибина | 447 мм |
| Вага | 126 кг |
| ККД | 71 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 22 кВт |
| S приміщення | 220 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1363 мм |
| Ширина | 1403 мм |
| Глибина | 598 мм |
| Вага | 400 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | тристороння |
| Скло | тристороннє |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 14,5 кВт |
| S приміщення | 145 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1313 мм |
| Ширина | 748 мм |
| Глибина | 1092 мм |
| Вага | 300 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Україна |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 615 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 385 мм |
| Вага | 92 кг |
| ККД | 65 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | тристороння |
| Скло | тристороннє |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 14,5 кВт |
| S приміщення | 145 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1313 мм |
| Ширина | 748 мм |
| Глибина | 1092 мм |
| Вага | 300 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Україна |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 14 кВт |
| S приміщення | 140 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 724 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Глибина | 467 мм |
| Вага | 120 кг |
| ККД | 79 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Елемент | труба 0,5м |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 140 мм |
| Товщина | 0,8 мм |
| Марка сталі | AISI 321 |
| Країна | Україна |

| Елемент | коліно 45° |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 250 мм |
| Товщина | 0,6 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |