


• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 15 кВт |
| S приміщення | 150 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 640 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Глибина | 425 мм |
| Вага | 125 кг |
| ККД | 74 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 827 мм |
| Ширина | 675 мм |
| Глибина | 487 мм |
| Вага | 115 кг |
| ККД | 71 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 9 кВт |
| S приміщення | 90 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1009 мм |
| Ширина | 636 мм |
| Глибина | 461 мм |
| Вага | 109 кг |
| ККД | 78 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1600 мм |
| Ширина | 547 мм |
| Глибина | 547 мм |
| Вага | 177 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1211 мм |
| Ширина | 684 мм |
| Глибина | 477 мм |
| Вага | 134 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 612 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 415 мм |
| Вага | 90 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1433 мм |
| Ширина | 1062 мм |
| Глибина | 397 мм |
| Вага | 240 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 17 кВт |
| S приміщення | 170 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1500 мм |
| Ширина | 967 мм |
| Глибина | 632 мм |
| Вага | 309 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 701 мм |
| Ширина | 683 мм |
| Глибина | 441 мм |
| Вага | 139 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | тристороння |
| Скло | тристороннє |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 7 кВт |
| S приміщення | 70 м² |
| Ø димоходу | 160 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1801 мм |
| Ширина | 842 мм |
| Глибина | 603 мм |
| Вага | 328 кг |
| ККД | 83 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 19 кВт |
| S приміщення | 190 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 880 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Вага | 185 кг |
| ККД | 72 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 15 кВт |
| S приміщення | 150 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 640 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Глибина | 425 мм |
| Вага | 125 кг |
| ККД | 74 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |