


• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 18 кВт |
| S приміщення | 180 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 770 мм |
| Ширина | 876 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Вага | 195 кг |
| ККД | 74 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | тунельна |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове/бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 23 кВт |
| S приміщення | 230 м² |
| Ø димоходу | 250 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 1190 мм |
| Глибина | 604 мм |
| Вага | 163 кг |
| ККД | 66 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Іспанія |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | тунельна |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове/бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1142 мм |
| Ширина | 895 мм |
| Глибина | 538 мм |
| Вага | 210 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Україна |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1261 мм |
| Ширина | 703 мм |
| Глибина | 475 мм |
| Вага | 156 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 19 кВт |
| S приміщення | 190 м² |
| Ø димоходу | 220 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1324 мм |
| Ширина | 989 мм |
| Глибина | 523 мм |
| Вага | 202 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1068 мм |
| Ширина | 694 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Вага | 147 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1407 мм |
| Ширина | 697 мм |
| Глибина | 451 мм |
| Вага | 177 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 13 кВт |
| S приміщення | 130 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 622 мм |
| Ширина | 655 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Вага | 81 кг |
| ККД | 68 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1437 мм |
| Ширина | 862 мм |
| Глибина | 607 мм |
| Вага | 264 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 685 мм |
| Ширина | 652 мм |
| Глибина | 443 мм |
| Вага | 98 кг |
| ККД | 72 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 685 мм |
| Ширина | 652 мм |
| Глибина | 443 мм |
| Вага | 98 кг |
| ККД | 72 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 18 кВт |
| S приміщення | 180 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 770 мм |
| Ширина | 876 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Вага | 195 кг |
| ККД | 74 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | н.д. |
| Ширина | н.д. |
| Глибина | н.д. |
| Вага | 301 кг |
| ККД | 78 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 160 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1282 мм |
| Ширина | 781 мм |
| Глибина | 415 мм |
| Вага | 155 кг |
| ККД | 83 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з водяним контуром |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 17 кВт |
| S приміщення | 170 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 867 мм |
| Ширина | 769 мм |
| Глибина | 511 мм |
| Вага | 171 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 13 кВт |
| S приміщення | 130 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1443 мм |
| Ширина | 1027 мм |
| Глибина | 552 мм |
| Вага | 281 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 640 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Глибина | 425 мм |
| Вага | 121 кг |
| ККД | 72 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з водяним контуром |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 19 кВт |
| S приміщення | 190 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1415 мм |
| Ширина | 923 мм |
| Глибина | 674 мм |
| Вага | 432 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 14 кВт |
| S приміщення | 140 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 710 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Глибина | 435 мм |
| Вага | 150 кг |
| ККД | 77 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | панорамне |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 14 кВт |
| S приміщення | 140 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 621 мм |
| Ширина | 692 мм |
| Глибина | 482 мм |
| Вага | 151 кг |
| ККД | 71 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип топки | з водяним контуром |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 17 кВт |
| S приміщення | 170 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 993 мм |
| Ширина | 815 мм |
| Глибина | 585 мм |
| Вага | 171 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |