


• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 15 кВт |
| S приміщення | 150 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 670 мм |
| Ширина | 805 мм |
| Глибина | 453 мм |
| Вага | 135 кг |
| ККД | 74 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1261 мм |
| Ширина | 775 мм |
| Глибина | 525 мм |
| Вага | 156 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1215 мм |
| Ширина | 482 мм |
| Глибина | 521 мм |
| Вага | 154 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1437 мм |
| Ширина | 862 мм |
| Глибина | 607 мм |
| Вага | 264 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 16 кВт |
| S приміщення | 160 м² |
| Ø димоходу | 250 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1354 мм |
| Ширина | 1428 мм |
| Глибина | 625 мм |
| Вага | 407 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Україна |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | тристороння |
| Скло | тристороннє |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 7 кВт |
| S приміщення | 70 м² |
| Ø димоходу | 160 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1801 мм |
| Ширина | 842 мм |
| Глибина | 603 мм |
| Вага | 328 кг |
| ККД | 83 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 9 кВт |
| S приміщення | 90 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 863 мм |
| Ширина | 662 мм |
| Глибина | 458 мм |
| Вага | 100 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 9 кВт |
| S приміщення | 90 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1009 мм |
| Ширина | 636 мм |
| Глибина | 461 мм |
| Вага | 109 кг |
| ККД | 78 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 15 кВт |
| S приміщення | 150 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1440 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Вага | 200 кг |
| ККД | 83 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1269 мм |
| Ширина | 837 мм |
| Глибина | 587 мм |
| Вага | 244 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 160 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1030 мм |
| Ширина | 539 мм |
| Глибина | 505 мм |
| Вага | 117 кг |
| ККД | 78 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 15 кВт |
| S приміщення | 150 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 670 мм |
| Ширина | 805 мм |
| Глибина | 453 мм |
| Вага | 135 кг |
| ККД | 74 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Категорія | термоізоляція |
|---|---|
| Матеріал | силікат/вапно |
| Країна | Німеччина |