


• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 640 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 455 мм |
| Вага | 119 кг |
| ККД | 71 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 520 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Глибина | 405 мм |
| Вага | 89 кг |
| ККД | 66 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 14 кВт |
| S приміщення | 140 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 650 мм |
| Ширина | 662 мм |
| Глибина | 365 мм |
| Вага | 87 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | тристороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове/бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 16 кВт |
| S приміщення | 160 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 810 мм |
| Ширина | 665 мм |
| Глибина | 525 мм |
| Вага | 149 кг |
| ККД | 70 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | тунельна |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | підйомне/підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 16 кВт |
| S приміщення | 160 м² |
| Ø димоходу | 250 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1704 мм |
| Ширина | 1097 мм |
| Глибина | 602 мм |
| Вага | 438 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Україна |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | панорамне |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 15 кВт |
| S приміщення | 150 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 728 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 482 мм |
| Вага | 141 кг |
| ККД | 79 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | тунельна |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове/бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1142 мм |
| Ширина | 895 мм |
| Глибина | 538 мм |
| Вага | 210 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Україна |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1443 мм |
| Ширина | 860 мм |
| Глибина | 552 мм |
| Вага | 245 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 19 кВт |
| S приміщення | 190 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 678 мм |
| Ширина | 895 мм |
| Глибина | 567 мм |
| Вага | 207 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Іспанія |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 701 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 403 мм |
| Вага | 115 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 16 кВт |
| S приміщення | 160 м² |
| Ø димоходу | 250 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1772 мм |
| Ширина | 1089 мм |
| Глибина | 633 мм |
| Вага | 392 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Україна |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 640 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 455 мм |
| Вага | 119 кг |
| ККД | 71 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 755 мм |
| Ширина | 922 мм |
| Глибина | 443 мм |
| Вага | 177 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |