


• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 640 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 455 мм |
| Вага | 119 кг |
| ККД | 71 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 14 кВт |
| S приміщення | 140 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1050 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 515 мм |
| Вага | 162 кг |
| ККД | 70 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 13 кВт |
| S приміщення | 130 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1133 мм |
| Ширина | 758 мм |
| Глибина | 456 мм |
| Вага | 173 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Україна |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | тунельна |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове/бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 14 кВт |
| S приміщення | 140 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1133 мм |
| Ширина | 1022 мм |
| Глибина | 538 мм |
| Вага | 223 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Україна |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1210 мм |
| Ширина | 864 мм |
| Глибина | 376 мм |
| Вага | 185 кг |
| ККД | 79 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 11 кВт |
| S приміщення | 110 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1423 мм |
| Ширина | 822 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Вага | 185 кг |
| ККД | 78 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Іспанія |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 17 кВт |
| S приміщення | 170 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 552 мм |
| Ширина | 967 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Вага | 165 кг |
| ККД | 77 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Іспанія |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 18 кВт |
| S приміщення | 180 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 973 мм |
| Ширина | 823 мм |
| Глибина | 524 мм |
| Вага | 199 кг |
| ККД | 79 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 160 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1282 мм |
| Ширина | 931 мм |
| Глибина | 415 мм |
| Вага | 180 кг |
| ККД | 85 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 16 кВт |
| S приміщення | 160 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 810 мм |
| Ширина | 665 мм |
| Глибина | 523 мм |
| Вага | 149 кг |
| ККД | 70 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1407 мм |
| Ширина | 679 мм |
| Глибина | 521 мм |
| Вага | 200 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 640 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 455 мм |
| Вага | 119 кг |
| ККД | 71 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 14 кВт |
| S приміщення | 140 м² |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Скло | ні |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 663 мм |
| Ширина | 391 мм |
| Глибина | 867 мм |
| Вага | 78 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Елемент | конус |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 100 мм |
| Товщина | 0,6 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |

| Елемент | конус |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 100 мм |
| Товщина | 1,0 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |

| Тип печі | опалювально-варильна |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 11 кВт |
| S приміщення | 110 м² |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Скло | так |
| Водяний контур | ні |
| Духовка | так |
| Висота | 865 мм |
| Ширина | 1070 мм |
| Глибина | 660 мм |
| Вага | 188 кг |
| ККД | 89 % |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Сербія |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 16 кВт |
| S приміщення | 160 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 775 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Вага | 154 кг |
| ККД | 71 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Потужність | 21 кВт |
| V приміщення | 35 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | виносний |
| Висота | 710 мм |
| Ширина | 780 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Вага | 50 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Застосування облицювання | камінна топка |
|---|---|
| Виконання | пристінне |
| Матеріал | мармур |
| Розміри топки (в/ш) | 520x700 мм |
| Висота | 1060 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Глибина | 680 мм |
| Вага | 350 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Елемент | конус |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 100 мм |
| Товщина | 1,0 мм |
| Марка сталі | AISI 321 |
| Країна | Україна |

| Елемент | кагла |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 100 мм |
| Товщина | 0,6 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |