


• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 640 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 455 мм |
| Вага | 119 кг |
| ККД | 71 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | тристороння |
| Скло | тристороннє |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1470 мм |
| Ширина | 576 мм |
| Глибина | 732 мм |
| Вага | 238 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 14 кВт |
| S приміщення | 140 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 735 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Вага | 143 кг |
| ККД | 72 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 6 кВт |
| S приміщення | 60 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 520 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Глибина | 426 мм |
| Вага | 110 кг |
| ККД | 79 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 18 кВт |
| S приміщення | 180 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 949 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 457 мм |
| Вага | 176 кг |
| ККД | 70 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1874 мм |
| Ширина | 787 мм |
| Глибина | 547 мм |
| Вага | 328 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1411 мм |
| Ширина | 792 мм |
| Глибина | 535 мм |
| Вага | 235 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 13 кВт |
| S приміщення | 130 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1400 мм |
| Ширина | 780 мм |
| Глибина | 575 мм |
| Вага | 200 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 17 кВт |
| S приміщення | 170 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1500 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Глибина | 521 мм |
| Вага | 210 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 13 кВт |
| S приміщення | 130 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1331 мм |
| Ширина | 834 мм |
| Глибина | 445 мм |
| Вага | 175 кг |
| ККД | 82 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 17 кВт |
| S приміщення | 170 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1500 мм |
| Ширина | 910 мм |
| Глибина | 575 мм |
| Вага | 238 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 640 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 455 мм |
| Вага | 119 кг |
| ККД | 71 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Застосування облицювання | камінна топка |
|---|---|
| Виконання | пристінне |
| Матеріал | піщаник |
| Розміри топки (в/ш) | 520x700 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 1510 мм |
| Глибина | 750 мм |
| Вага | 325 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Елемент | кагла |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 100 мм |
| Товщина | 0,6 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 16 кВт |
| S приміщення | 160 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 775 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Вага | 154 кг |
| ККД | 71 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Елемент | конус |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 400 мм |
| Товщина | 0,8 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |

| Тип печі | опалювально-варильна |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 11 кВт |
| S приміщення | 110 м² |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Скло | так |
| Водяний контур | ні |
| Духовка | так |
| Висота | 865 мм |
| Ширина | 1070 мм |
| Глибина | 660 мм |
| Вага | 188 кг |
| ККД | 89 % |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Сербія |

| Елемент | конус |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 200 мм |
| Товщина | 0,8 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |

| Елемент | труба 0,3м |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 100 мм |
| Товщина | 0,8 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |

| Елемент | конус |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 110 мм |
| Товщина | 0,8 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |

| Застосування облицювання | камінна топка |
|---|---|
| Виконання | пристінне |
| Матеріал | мармур |
| Розміри топки (в/ш) | 520x700 мм |
| Висота | 1060 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Глибина | 680 мм |
| Вага | 350 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |