


• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 9 кВт |
| S приміщення | 90 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | так |
| Висота | 1189 мм |
| Ширина | 599 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 170 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 13 кВт |
| S приміщення | 130 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1160 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Вага | 157 кг |
| ККД | 74 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Хорватія |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 9 кВт |
| S приміщення | 90 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 741 мм |
| Ширина | 764 мм |
| Глибина | 508 мм |
| Вага | 170 кг |
| ККД | 73 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1108 мм |
| Ширина | 528 мм |
| Глибина | 422 мм |
| Вага | 115 кг |
| ККД | 78 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 744 мм |
| Ширина | 644 мм |
| Глибина | 556 мм |
| Вага | 113 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 6 кВт |
| S приміщення | 60 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | так |
| Висота | 1067 мм |
| Ширина | 503 мм |
| Глибина | 518 мм |
| Вага | 126 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 9 кВт |
| S приміщення | 90 м² |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 920 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 478 мм |
| Вага | 83 кг |
| ККД | 74 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Хорватія |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 6 кВт |
| S приміщення | 60 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1010 мм |
| Ширина | 790 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Вага | 99 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 722 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Глибина | 443 мм |
| Вага | 78 кг |
| ККД | 79 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Іспанія |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | так |
| Висота | 901 мм |
| Ширина | 899 мм |
| Глибина | 506 мм |
| Вага | 200 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 6 кВт |
| S приміщення | 60 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | так |
| Висота | 1344 мм |
| Ширина | 494 мм |
| Глибина | 383 мм |
| Вага | 190 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 9 кВт |
| S приміщення | 90 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | так |
| Висота | 1189 мм |
| Ширина | 599 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 170 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 19 кВт |
| S приміщення | 190 м² |
| Ø димоходу | 220 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1324 мм |
| Ширина | 1124 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Вага | 273 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 11 кВт |
| S приміщення | 110 м² |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | так |
| Висота | 862 мм |
| Ширина | 718 мм |
| Глибина | 503 мм |
| Вага | 140 кг |
| ККД | 74 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Хорватія |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1411 мм |
| Ширина | 792 мм |
| Глибина | 535 мм |
| Вага | 235 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 11 кВт |
| S приміщення | 110 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1231 мм |
| Ширина | 814 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Вага | 186 кг |
| ККД | 83 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з водяним контуром |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 19 кВт |
| S приміщення | 190 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1415 мм |
| Ширина | 923 мм |
| Глибина | 674 мм |
| Вага | 432 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з водяним контуром |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 14 кВт |
| S приміщення | 140 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 792 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Глибина | 445 мм |
| Вага | 1130 кг |
| ККД | 71 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 6 кВт |
| S приміщення | 60 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 325 мм |
| Вага | 100 кг |
| ККД | 78 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з водяним контуром |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 22 кВт |
| S приміщення | 220 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 867 мм |
| Ширина | 782 мм |
| Глибина | 511 мм |
| Вага | 181 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з водяним контуром |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 668 мм |
| Ширина | 578 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Вага | 120 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |