


• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 744 мм |
| Ширина | 644 мм |
| Глибина | 556 мм |
| Вага | 113 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 9 кВт |
| S приміщення | 90 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | так |
| Висота | 1189 мм |
| Ширина | 599 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 170 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 6 кВт |
| S приміщення | 60 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1149 мм |
| Ширина | 501 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Вага | 160 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 730 мм |
| Ширина | 389 мм |
| Глибина | 664 мм |
| Вага | 113 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 11 кВт |
| S приміщення | 110 м² |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 780 мм |
| Ширина | 604 мм |
| Глибина | 555 мм |
| Вага | 135 кг |
| ККД | 82 % |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Сербія |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 9 кВт |
| S приміщення | 90 м² |
| Ø димоходу | 130 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 654 мм |
| Ширина | 566 мм |
| Глибина | 433 мм |
| Вага | 90 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 610 мм |
| Ширина | 910 мм |
| Глибина | 481 мм |
| Вага | 179 кг |
| ККД | 70 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 7,8 кВт |
| S приміщення | 78 м² |
| Ø димоходу | 80 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1013 мм |
| Ширина | 735 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Вага | 132 кг |
| ККД | 85 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 80 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1023 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Вага | 150 кг |
| ККД | 89 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 9 кВт |
| S приміщення | 90 м² |
| Ø димоходу | 80 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1117 мм |
| Ширина | 555 мм |
| Глибина | 551 мм |
| Вага | 150 кг |
| ККД | 91 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1050 мм |
| Ширина | 527 мм |
| Глибина | 453 мм |
| Вага | 123 кг |
| ККД | 78 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 744 мм |
| Ширина | 644 мм |
| Глибина | 556 мм |
| Вага | 113 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Потужність | 6 кВт |
| V приміщення | 8 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | вбудований |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 515 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Вага | 11 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 160 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1313 мм |
| Ширина | 679 мм |
| Глибина | 442 мм |
| Вага | 155 кг |
| ККД | 77 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |