
• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 7 кВт |
| S приміщення | 70 м² |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 770 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Вага | 86 кг |
| ККД | 82 % |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна | Туреччина |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 5 кВт |
| S приміщення | 50 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 687 мм |
| Ширина | 463 мм |
| Глибина | 388 мм |
| Вага | 86 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 9 кВт |
| S приміщення | 90 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 801 мм |
| Ширина | 652 мм |
| Глибина | 372 мм |
| Вага | 157 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 7 кВт |
| S приміщення | 70 м² |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 770 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Вага | 86 кг |
| ККД | 82 % |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна | Туреччина |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 11 кВт |
| S приміщення | 110 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 746 мм |
| Ширина | 722 мм |
| Глибина | 503 мм |
| Вага | 140 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 6 кВт |
| S приміщення | 60 м² |
| Ø димоходу | 80 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 980 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Вага | 188 кг |
| ККД | 88 % |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Сербія |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 7 кВт |
| S приміщення | 70 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 702 мм |
| Ширина | 512 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Вага | 98 кг |
| ККД | 71 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 7 кВт |
| S приміщення | 70 м² |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 823 мм |
| Ширина | 438 мм |
| Глибина | 409 мм |
| Вага | 66 кг |
| ККД | 70 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 699 мм |
| Ширина | 775 мм |
| Глибина | 636 мм |
| Вага | 170 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 9 кВт |
| S приміщення | 90 м² |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 962 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 435 мм |
| Вага | 65 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Хорватія |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 11 кВт |
| S приміщення | 110 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 976 мм |
| Ширина | 485 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Вага | 105 кг |
| ККД | 79 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Хорватія |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 7 кВт |
| S приміщення | 70 м² |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 770 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Вага | 86 кг |
| ККД | 82 % |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна | Туреччина |

| Елемент | труба 1,0м |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/нержавійка |
| Діаметр | 150 мм |
| Товщина | 0,8 мм |
| Марка сталі | AISI 321 |
| Країна | Україна |

| Елемент | коліно 90° |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/нержавійка |
| Діаметр | 100 мм |
| Товщина | 0,6 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |

| Елемент | труба 0,3м |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/нержавійка |
| Діаметр | 120 мм |
| Товщина | 0,6 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |

| Елемент | трійник 45° |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/нержавійка |
| Діаметр | 150 мм |
| Товщина | 0,8 мм |
| Марка сталі | AISI 321 |
| Країна | Україна |

| Елемент | трійник 45° |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/нержавійка |
| Діаметр | 200 мм |
| Товщина | 0,6 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |