


• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 2,5 кВт |
| S приміщення | 25 м² |
| Ø димоходу | 80 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | н.д. |
| Ширина | н.д. |
| Глибина | н.д. |
| Вага | 110 кг |
| ККД | 85 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 9 кВт |
| S приміщення | 90 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1156 мм |
| Ширина | 599 мм |
| Глибина | 399 мм |
| Вага | 170 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 9 кВт |
| S приміщення | 90 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 801 мм |
| Ширина | 652 мм |
| Глибина | 372 мм |
| Вага | 159 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 7 кВт |
| S приміщення | 70 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 717 мм |
| Ширина | 853 мм |
| Глибина | 532 мм |
| Вага | 118 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 11 кВт |
| S приміщення | 110 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | так |
| Висота | 938 мм |
| Ширина | 982 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 194 кг |
| ККД | 82 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 755 мм |
| Ширина | 922 мм |
| Глибина | 443 мм |
| Вага | 177 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 5 кВт |
| S приміщення | 50 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 687 мм |
| Ширина | 463 мм |
| Глибина | 388 мм |
| Вага | 86 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 9 кВт |
| S приміщення | 90 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 694 мм |
| Ширина | 583 мм |
| Глибина | 447 мм |
| Вага | 113 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Іспанія |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 11 кВт |
| S приміщення | 110 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 840 мм |
| Ширина | 728 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Вага | 185 кг |
| ККД | 71 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Хорватія |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | так |
| Висота | 1250 мм |
| Ширина | 532 мм |
| Глибина | 444 мм |
| Вага | 169 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | так |
| Висота | 1243 мм |
| Ширина | 563 мм |
| Глибина | 452 мм |
| Вага | 147 кг |
| ККД | 82 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 2,5 кВт |
| S приміщення | 25 м² |
| Ø димоходу | 80 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | н.д. |
| Ширина | н.д. |
| Глибина | н.д. |
| Вага | 110 кг |
| ККД | 85 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |