


• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 2,5 кВт |
| S приміщення | 25 м² |
| Ø димоходу | 80 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | н.д. |
| Ширина | н.д. |
| Глибина | н.д. |
| Вага | 110 кг |
| ККД | 85 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Скло | ні |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 663 мм |
| Ширина | 391 мм |
| Глибина | 767 мм |
| Вага | 71 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 7 кВт |
| S приміщення | 70 м² |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 823 мм |
| Ширина | 438 мм |
| Глибина | 409 мм |
| Вага | 66 кг |
| ККД | 70 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 722 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Глибина | 443 мм |
| Вага | 78 кг |
| ККД | 79 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Іспанія |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1585 мм |
| Ширина | 754 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Вага | 143 кг |
| ККД | 78 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 11 кВт |
| S приміщення | 110 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 976 мм |
| Ширина | 485 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Вага | 105 кг |
| ККД | 79 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Хорватія |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 11 кВт |
| S приміщення | 110 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 476 мм |
| Ширина | 722 мм |
| Глибина | 481 мм |
| Вага | 135 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 130 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | так |
| Висота | 825 мм |
| Ширина | 408 мм |
| Глибина | 305 мм |
| Вага | 85 кг |
| ККД | 85 % |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 14 кВт |
| S приміщення | 140 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1078 мм |
| Ширина | 448 мм |
| Глибина | 448 мм |
| Вага | 194 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 9 кВт |
| S приміщення | 90 м² |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 920 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 478 мм |
| Вага | 83 кг |
| ККД | 74 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Хорватія |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1108 мм |
| Ширина | 528 мм |
| Глибина | 422 мм |
| Вага | 115 кг |
| ККД | 78 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 2,5 кВт |
| S приміщення | 25 м² |
| Ø димоходу | 80 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | н.д. |
| Ширина | н.д. |
| Глибина | н.д. |
| Вага | 110 кг |
| ККД | 85 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 80 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 980 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Вага | 188 кг |
| ККД | 88 % |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Сербія |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 11 кВт |
| S приміщення | 110 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 903 мм |
| Ширина | 752 мм |
| Глибина | 458 мм |
| Вага | 109 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 9 кВт |
| S приміщення | 90 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 741 мм |
| Ширина | 764 мм |
| Глибина | 508 мм |
| Вага | 170 кг |
| ККД | 73 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип | пічний комплект |
|---|---|
| Скло | пряме/без скла |
| Матеріал | чавун |
| Розміри (в/ш) | 270x290/165x245 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна | Україна |

| Елемент | труба-радіатор 1,0м |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка |
| Діаметр | 200 мм |
| Товщина | 1,0 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |

| Елемент | труба-радіатор 0,5м |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка |
| Діаметр | 120 мм |
| Товщина | 0,8 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 6 кВт |
| S приміщення | 60 м² |
| Ø димоходу | 160 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1273 мм |
| Ширина | 656 мм |
| Глибина | 412 мм |
| Вага | 140 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 659 мм |
| Ширина | 692 мм |
| Глибина | 459 мм |
| Вага | 110 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Елемент | труба 0,5м |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/нержавійка |
| Діаметр | 100 мм |
| Товщина | 0,6 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |