


• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 2,5 кВт |
| S приміщення | 25 м² |
| Ø димоходу | 80 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | н.д. |
| Ширина | н.д. |
| Глибина | н.д. |
| Вага | 110 кг |
| ККД | 85 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 9 кВт |
| S приміщення | 90 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1170 мм |
| Ширина | 576 мм |
| Глибина | 502 мм |
| Вага | 170 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 913 мм |
| Ширина | 1034 мм |
| Глибина | 491 мм |
| Вага | 220 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 130 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 730 мм |
| Ширина | 389 мм |
| Глибина | 548 мм |
| Вага | 109 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 668 мм |
| Ширина | 578 мм |
| Глибина | 506 мм |
| Вага | 120 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 6 кВт |
| S приміщення | 60 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1010 мм |
| Ширина | 790 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Вага | 99 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 7 кВт |
| S приміщення | 70 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 702 мм |
| Ширина | 512 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Вага | 93 кг |
| ККД | 70 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 5 кВт |
| S приміщення | 50 м² |
| Ø димоходу | 130 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 601 мм |
| Ширина | 536 мм |
| Глибина | 413 мм |
| Вага | 75 кг |
| ККД | 71 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 11 кВт |
| S приміщення | 110 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | так |
| Висота | 997 мм |
| Ширина | 535 мм |
| Глибина | 437 мм |
| Вага | 106 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Іспанія |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 11 кВт |
| S приміщення | 110 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1226 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Вага | 133 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Хорватія |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 5 кВт |
| S приміщення | 50 м² |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | так |
| Висота | 901 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 477 мм |
| Вага | 75 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 2,5 кВт |
| S приміщення | 25 м² |
| Ø димоходу | 80 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | н.д. |
| Ширина | н.д. |
| Глибина | н.д. |
| Вага | 110 кг |
| ККД | 85 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Елемент | труба 0,5м |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/нержавійка |
| Діаметр | 100 мм |
| Товщина | 0,6 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |

| Елемент | труба 0,5м |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/нержавійка |
| Діаметр | 100 мм |
| Товщина | 1,0 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |

| Елемент | труба-радіатор 1,0м |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка |
| Діаметр | 200 мм |
| Товщина | 1,0 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 6 кВт |
| S приміщення | 60 м² |
| Ø димоходу | 160 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1273 мм |
| Ширина | 656 мм |
| Глибина | 412 мм |
| Вага | 140 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 659 мм |
| Ширина | 692 мм |
| Глибина | 459 мм |
| Вага | 110 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Елемент | труба-радіатор 1,0м |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка |
| Діаметр | 150 мм |
| Товщина | 1,0 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |

| Елемент | труба 0,5м |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/нержавійка |
| Діаметр | 130 мм |
| Товщина | 0,8 мм |
| Марка сталі | AISI 321 |
| Країна | Україна |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 11 кВт |
| S приміщення | 110 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 976 мм |
| Ширина | 485 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Вага | 105 кг |
| ККД | 79 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Хорватія |