


• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 7 кВт |
| S приміщення | 70 м² |
| Ø димоходу | 130 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 790 мм |
| Ширина | 511 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Вага | 79 кг |
| ККД | 87 % |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна | Туреччина |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 14 кВт |
| S приміщення | 140 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1113 мм |
| Ширина | 1216 мм |
| Глибина | 572 мм |
| Вага | 204 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Іспанія |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1345 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Вага | 160 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 7 кВт |
| S приміщення | 70 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 702 мм |
| Ширина | 512 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Вага | 93 кг |
| ККД | 70 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 6 кВт |
| S приміщення | 60 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | так |
| Висота | 1344 мм |
| Ширина | 494 мм |
| Глибина | 383 мм |
| Вага | 190 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 9 кВт |
| S приміщення | 90 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 741 мм |
| Ширина | 764 мм |
| Глибина | 508 мм |
| Вага | 170 кг |
| ККД | 73 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 14 кВт |
| S приміщення | 140 м² |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Скло | ні |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 663 мм |
| Ширина | 391 мм |
| Глибина | 867 мм |
| Вага | 78 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 724 мм |
| Ширина | 775 мм |
| Глибина | 623 мм |
| Вага | 127 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Іспанія |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 80 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1023 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Вага | 150 кг |
| ККД | 89 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 7 кВт |
| S приміщення | 70 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1483 мм |
| Ширина | 775 мм |
| Глибина | 577 мм |
| Вага | 274 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 655 мм |
| Ширина | 556 мм |
| Глибина | 399 мм |
| Вага | 56 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Іспанія |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 7 кВт |
| S приміщення | 70 м² |
| Ø димоходу | 130 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 790 мм |
| Ширина | 511 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Вага | 79 кг |
| ККД | 87 % |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна | Туреччина |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 22 кВт |
| V приміщення | 22 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 937 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 863 мм |
| Вага | 140 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |