


• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 7 кВт |
| S приміщення | 70 м² |
| Ø димоходу | 80 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 950 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Вага | 72 кг |
| ККД | 85 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 7,8 кВт |
| S приміщення | 78 м² |
| Ø димоходу | 80 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1013 мм |
| Ширина | 735 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Вага | 132 кг |
| ККД | 85 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 7 кВт |
| S приміщення | 70 м² |
| Ø димоходу | 130 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 644 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 473 мм |
| Вага | 67 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 6 кВт |
| S приміщення | 60 м² |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Скло | ні |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 663 мм |
| Ширина | 391 мм |
| Глибина | 667 мм |
| Вага | 65 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 610 мм |
| Ширина | 910 мм |
| Глибина | 481 мм |
| Вага | 179 кг |
| ККД | 70 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 80 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1110 мм |
| Ширина | 585 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Вага | 135 кг |
| ККД | 79 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 9 кВт |
| S приміщення | 90 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 801 мм |
| Ширина | 652 мм |
| Глибина | 372 мм |
| Вага | 162 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 80 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1023 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Вага | 150 кг |
| ККД | 89 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 7 кВт |
| S приміщення | 70 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | так |
| Висота | 942 мм |
| Ширина | 462 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Вага | 132 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 9 кВт |
| S приміщення | 90 м² |
| Ø димоходу | 130 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 669 мм |
| Ширина | 666 мм |
| Глибина | 382 мм |
| Вага | 128 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 9 кВт |
| S приміщення | 90 м² |
| Ø димоходу | 130 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 654 мм |
| Ширина | 566 мм |
| Глибина | 433 мм |
| Вага | 90 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 7 кВт |
| S приміщення | 70 м² |
| Ø димоходу | 80 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 950 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Вага | 72 кг |
| ККД | 85 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Елемент | трійник 45° |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/нержавійка |
| Діаметр | 200 мм |
| Товщина | 0,8 мм |
| Марка сталі | AISI 321 |
| Країна | Україна |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 16 кВт |
| S приміщення | 160 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1431 мм |
| Ширина | 983 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Вага | 223 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |