


• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 5 кВт |
| S приміщення | 50 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 720 мм |
| Ширина | 513 мм |
| Глибина | 374 мм |
| Вага | 90 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 724 мм |
| Ширина | 775 мм |
| Глибина | 623 мм |
| Вага | 127 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Іспанія |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 6 кВт |
| S приміщення | 60 м² |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 823 мм |
| Ширина | 438 мм |
| Глибина | 409 мм |
| Вага | 66 кг |
| ККД | 70 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Скло | ні |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 663 мм |
| Ширина | 391 мм |
| Глибина | 767 мм |
| Вага | 71 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 7 кВт |
| S приміщення | 70 м² |
| Ø димоходу | 130 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1300 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 461 мм |
| Вага | 150 кг |
| ККД | 90 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1108 мм |
| Ширина | 528 мм |
| Глибина | 422 мм |
| Вага | 113 кг |
| ККД | 78 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | так |
| Висота | 899 мм |
| Ширина | 371 мм |
| Глибина | 341 мм |
| Вага | 113 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 9 кВт |
| S приміщення | 90 м² |
| Ø димоходу | 80 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1117 мм |
| Ширина | 555 мм |
| Глибина | 551 мм |
| Вага | 150 кг |
| ККД | 91 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 7 кВт |
| S приміщення | 70 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 942 мм |
| Ширина | 462 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Вага | 119 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 11 кВт |
| S приміщення | 110 м² |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 780 мм |
| Ширина | 604 мм |
| Глибина | 555 мм |
| Вага | 135 кг |
| ККД | 82 % |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Сербія |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 6 кВт |
| S приміщення | 60 м² |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Скло | ні |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 889 мм |
| Ширина | 286 мм |
| Глибина | 389 мм |
| Вага | 51 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 5 кВт |
| S приміщення | 50 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 720 мм |
| Ширина | 513 мм |
| Глибина | 374 мм |
| Вага | 90 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |