


• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 5 кВт |
| S приміщення | 50 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 720 мм |
| Ширина | 513 мм |
| Глибина | 374 мм |
| Вага | 90 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 9 кВт |
| S приміщення | 90 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 741 мм |
| Ширина | 764 мм |
| Глибина | 508 мм |
| Вага | 170 кг |
| ККД | 73 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 11 кВт |
| S приміщення | 110 м² |
| Ø димоходу | 130 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 712 мм |
| Ширина | 681 мм |
| Глибина | 524 мм |
| Вага | 140 кг |
| ККД | 77 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 6 кВт |
| S приміщення | 60 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | так |
| Висота | 1344 мм |
| Ширина | 494 мм |
| Глибина | 383 мм |
| Вага | 190 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 11 кВт |
| S приміщення | 110 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1001 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 118 кг |
| ККД | 82 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Хорватія |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 6 кВт |
| S приміщення | 60 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | так |
| Висота | 1128 мм |
| Ширина | 501 мм |
| Глибина | 391 мм |
| Вага | 146 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 16 кВт |
| S приміщення | 160 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | так |
| Висота | 975 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 388 мм |
| Вага | 160 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 17 кВт |
| S приміщення | 170 м² |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 748 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Глибина | 531 мм |
| Вага | 151 кг |
| ККД | 83 % |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Сербія |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 11 кВт |
| S приміщення | 110 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | так |
| Висота | 1137 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Глибина | 475 мм |
| Вага | 139 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 130 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 658 мм |
| Ширина | 388 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Вага | 59 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 130 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 668 мм |
| Ширина | 578 мм |
| Глибина | 506 мм |
| Вага | 120 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 5 кВт |
| S приміщення | 50 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 720 мм |
| Ширина | 513 мм |
| Глибина | 374 мм |
| Вага | 90 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Елемент | труба 0,5м |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/нержавійка |
| Діаметр | 120 мм |
| Товщина | 1,0 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |

| Тип топки | з водяним контуром |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 16 кВт |
| S приміщення | 160 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1415 мм |
| Ширина | 862 мм |
| Глибина | 674 мм |
| Вага | 385 кг |
| ККД | 88 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Елемент | трійник 45° |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/нержавійка |
| Діаметр | 120 мм |
| Товщина | 1,0 мм |
| Марка сталі | AISI 321 |
| Країна | Україна |

| Елемент | коліно 45° |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/нержавійка |
| Діаметр | 130 мм |
| Товщина | 1,0 мм |
| Марка сталі | AISI 321 |
| Країна | Україна |

| Елемент | трійник 87° |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/нержавійка |
| Діаметр | 180 мм |
| Товщина | 1,0 мм |
| Марка сталі | AISI 321 |
| Країна | Україна |

| Елемент | коліно 45° |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/нержавійка |
| Діаметр | 180 мм |
| Товщина | 1,0 мм |
| Марка сталі | AISI 321 |
| Країна | Україна |

| Тип печі | булер’ян |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 19 кВт |
| V приміщення | 500 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Кількість труб | 9 шт |
| Висота | 767 мм |
| Ширина | 605 мм |
| Глибина | 986 мм |
| Вага | 127 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |