Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
0
☰ КАТАЛОГ
☈ МИ НА МАПІ
Наші пропозиції
Головна > Статті > Обігрів дому — камін чи піч, поради спеціалістів

Обігрів дому — камін чи піч, поради спеціалістів

Обігрів дому — камін чи піч, поради спеціалістів

Обігрів дому — камін чи піч, поради спеціалістів

При виборі оптимального варіанту для обігріву вашої оселі, слід враховувати різноманітні чинники, такі, як ваші потреби, вподобання, можливості та стиль життя. У цій статті ми проаналізуємо два варіанти обігріву оселі — каміни та пічки, кожен із яких має свої переваги та недоліки. Для вирішення цього питання ми звернулися до спеціалістів і підсумували їхню думку в цій статті, тому радимо дочитати до кінця.

Почнемо зі стилю: якщо ви шукаєте традиційний стиль, пічка буде чудовим вибором для вас. З іншого боку, якщо ваші вподобання спрямовані на сучасний стиль та затишну, романтичну атмосферу, то, у такому випадку камін може бути більш оптимальним вибором для вас. Крім того, камін може додати особливий шарм до вашого будинку та стати центром вашого інтер’єру. Наш магазин камінів та печей Теплодім в Черкасах пропонує вам широкий асортимент товарів в тому числі ви можете придбати камін та піч собі в оселю.

Тепер давайте поговоримо про потребу в опаленні. Опалення є однією з основних потреб у будинку. Камін може створювати не тільки теплу атмосферу в оселі, але і є чудовим доповненням до існуючої системи опалення. Крім того, вибір каміну може бути здійснений відповідно до потреб користувача: відкрита конструкція або ж закрита. Важливо зазначити, що камін обладнаний закритою конструкцією, має декілька переваг над відкритою системою, а саме:

- відбувається більш продуктивне спалювання деревини, що збільшує коефіцієнт корисної (ККД) дії до 85 %, на відміну від відкритої системи, у якої ККД 20 %;

- високий рівень ККД дає можливість ефективно використовувати деревину, так, як для отримання однакової кількості теплової енергії, у порівнянні з відкритою системою, потрібно використовувати лише чверть кількості деревини;

- відсутність контакту навколишнього середовища з відкритим вогнем, що є більш безпечним і захищає навколишній простір від кіптяви та золи.

Щодо пічки, правильне її розташування та монтаж можуть зробити її більш ефективною для опалення більших за площею приміщень, ніж класичний камін. Особливо важливо враховувати правильність розташування, оскільки це забезпечить більш ефективну теплопродукцію, на відміну від класичної пічки, та рівномірну розповсюдженість тепла по всьому будинку. В нашому магазині ви маєте змогу купити монтування від кваліфікованих спеціалістів.

У разі, якщо ваш вибір припав на камін, але вас не влаштовує його теплопродукція ви можете придбати додаткові системи і в такому разі камін може замінити центральне опалення. Але це не є елементи, що поставляються в комплекті, тому ці атрибути потрібно обирати окремо та витрачати додаткові коштів.

Наступним важливим фактором при виборі між пічкою та каміном є їхня вартість. Зазвичай, встановлення класичного каміну менш коштовне та не потребує спеціальних підготовчих робіт у порівнянні зі встановленням печі, оскільки її складніше виготовляють та вони потребують більше матеріалів для будівництва, а також додаткової роботи з установки. Крім того, зазвичай для встановлення пічок потрібна наявність професійного майстра, щоб встановити їх правильно, що також може збільшити вартість.

Але в разі бажання зробити опалення від каміну центральним, необхідно додатково придбати конвекційний кожух, забезпечити відведення повітря, та купити теплонакопичувачі, що не є стандартною комплектацією, та може значно збільшити вартість встановлення каміну порівняно з пічкою. Отже, залежно від бюджету, можна обрати оптимальний варіант для забезпечення комфортної температури, естетичності та затишку в оселі.

Наш магазин печей та камінів попіклувався про вас, тому ви можете додатково придбати монтаж пічки та каміну від спеціалістів за вигідною ціною. Також наш магазин пропонує великий асортимент матеріалів для монтування. Ви можете придбати димоходи, облицювальні матеріали, повітроводи, базальтові плити та багато іншого, більш детально з асортиментом та цінами ви маєте змогу ознайомитись на нашому сайті.

Місце встановлення. Пічки, як правило, займають більше місця та мають більшу масу порівняно з камінами. Вони вимагають достатньої площі для монтажу, оскільки мають більші розміри та можуть мати додаткові елементи для приготування їжі, такі як підвіси. Якщо у вас обмежений простір для встановлення опалювального пристрою, то кращим вибором буде придбати камін.

Приготування їжі. На більшості пічок можна готувати, що в деяких випадках є значною перевагою (наприклад, для вибору в дачну домівку або в літню кухню). На поверхні пічки знаходиться простір, який називається варильною площею. Варильна площа може бути виконана з різних матеріалів, таких як: чавун, сталь, кераміка, скло-кераміка та інші. Однак, є деякі пічки, які призначені лише для опалення і не мають такої площі.

А каміни, у свою чергу, зазвичай не призначені для приготування їжі. Хоча в деяких камінах може бути така площа, яка називається гриллем, або спеціальний пристрій для обігріву їжі, який називається камінним котлом. Однак, треба пам’ятати, що каміни зазвичай не мають такої високої температури, як пічки, тому, можливо, потрібно буде довше готувати їжу.

В нашому магазині Теплодім ви маєте змогу придбати камін і піч на будь-який смак.

Потенційні проблеми.

Варто також звернути увагу на деякі моменти, а саме:

— По-перше, пічки можуть виділяти більше золи та диму, що може призвести до більшої кількості бруду та неприємного запаху в помешканні. Водночас каміни, особливо із закритою системою, є менш забруднюючими. В нашому магазині є великий асортимент хімії для печей та камінів, який ви можете придбати.

— По-друге, у випадку вже збудованої оселі, для правильного і продуктивного встановлення печі, можливо, потрібно буде вносити серйозні зміни в конструкцію дому, тому, якщо там уже проживають люди, цей процес може бути ускладнений.

— По-третє, дуже важливо забезпечити належний захист навколишнього простору від вогню та перегрівання.

— По-четверте, потурбуйтесь про виділення місця для зберігання дрів.

— По-п’яте, якщо піч буде використовуватися для приготування їжі, то потрібно буде попіклуватися про захист стін від бруду та інших залишків від приготування їжі.

Висновок

Отже, немає остаточної і 100 % вірної думки у вирішенні, що краще піч чи камін. у будь-якому випадку, цей вибір для вашого дому є особистою справою та залежить від ваших індивідуальних уподобань, потреб та можливостей, а саме:

- фінансові можливості, тобто кількість коштів, які ви готові вкласти у своє опалення;

- просторові обмеження вашої оселі;

- вимоги щодо потужності опалення. Можливо, вам необхідне дуже потужне опалення, щоб зігріти великий простір, або ж ви надаєте перевагу більш помірним температурам;

- різні типи печей та камінів мають свої унікальні естетичні особливості, які можуть відповідати різним стильовим уподобанням. Тому, при виборі між піччю та каміном, важливо врахувати ваш стиль та дизайн вашого будинку, щоб забезпечити гармонійне поєднання з інтер’єром оселі;

- можливості значного перебудування житла особливо, якщо ви не розглядали питання опалення на етапі проєктування будинку. В такому випадку важливо врахувати перспективу значних змін в оселі, що пов’язані зі встановленням пічки або каміну. Такі зміни можуть потребувати перебудови частини мешкання, або значних змін в інтер’єрі.

- бажання мати додаткові функції так, як приготування їжі.

Сподіваємося, що завдяки цій статті, яка створювалась на словах багатьох спеціалістів, ви змогли визначитись із вибором, базуючись на своїх потребах та збільшили обсяг інформації щодо цієї теми, а наш магазин камінів та пічок Теплодім в Черасах допоможе вам в придбанні якісної продукції.

 5 (1)
16.03.23

Коментарів: 1

Филлипович
16.03.23
Гарна стаття, все інформативно та зрозуміло. Ви кращі в місті Черкаси.

Корисна інформація

КОНТАКТИ:
18000, м.Черкаси,
вул.Надпільна, 218


 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 9:00-17:00
Сб-Нд: вихідний


 teplodim24@ukr.net

 Передзвонити мені


УВАГА:
Онлайн замовлення
зроблені в
неробочий час
обробляються
на наступний
робочий день


ПРИЙМАЄМО ДО ОПЛАТИ:
Всього: 745582 Сьогодні: 3280
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2024. Розробка сайтів
Передзвонити мені
Додавання коментарю