


• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 12 кВт |
| V приміщення | 12 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | ні |
| Висота | 670 мм |
| Ширина | 388 мм |
| Глибина | 812 мм |
| Вага | 70 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 26 кВт |
| V приміщення | 26 м³ |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 751 мм |
| Ширина | 837 мм |
| Глибина | 675 мм |
| Вага | 130 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 18 кВт |
| V приміщення | 18 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | ні |
| Висота | 721 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 812 мм |
| Вага | 80 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | без виносу |
| Потужність | 12 кВт |
| V приміщення | 10 м³ |
| Ø димоходу | 100 мм |
| Нагрівання води | з баком |
| Скло | так |
| Висота | 660 мм |
| Ширина | 575 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Вага | 53 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | без виносу |
| Потужність | 18 кВт |
| V приміщення | 16 м³ |
| Ø димоходу | 115 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 735 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Вага | 46 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 18 кВт |
| V приміщення | 20 м³ |
| Ø димоходу | 130 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 786 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 740 мм |
| Вага | 76 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 27 кВт |
| V приміщення | 27 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 955 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Глибина | 810 мм |
| Вага | 102 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 18 кВт |
| V приміщення | 18 м³ |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | ні |
| Висота | 713 мм |
| Ширина | 787 мм |
| Глибина | 627 мм |
| Вага | 120 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | без виносу |
| Потужність | 15 кВт |
| V приміщення | 16 м³ |
| Ø димоходу | 100 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 710 мм |
| Ширина | 435 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Вага | 55 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | без виносу |
| Потужність | 24 кВт |
| V приміщення | 20 м³ |
| Ø димоходу | 115 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 780 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Вага | 65 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | без виносу |
| Потужність | 22 кВт |
| V приміщення | 28 м³ |
| Ø димоходу | 115 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 930 мм |
| Ширина | 485 мм |
| Глибина | 930 мм |
| Вага | 80 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 12 кВт |
| V приміщення | 12 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | ні |
| Висота | 670 мм |
| Ширина | 388 мм |
| Глибина | 812 мм |
| Вага | 70 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Елемент | труба 0,3м |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 180 мм |
| Товщина | 1,0 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |

| Елемент | коліно 90° |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 200 мм |
| Товщина | 1,0 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |

| Тип топки | з водяним контуром |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 30 кВт |
| S приміщення | 300 м² |
| Ø димоходу | 220 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 960 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Глибина | 577 мм |
| Вага | 187 кг |
| ККД | 66 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Елемент | конус |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/нержавійка |
| Діаметр | 200 мм |
| Товщина | 0,8 мм |
| Марка сталі | AISI 321 |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Потужність | 12 кВт |
| V приміщення | 18 м³ |
| Парогенератор | так |
| Пульт | виносний |
| Висота | 655 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Вага | 25 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 17 кВт |
| S приміщення | 170 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1500 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Глибина | 521 мм |
| Вага | 210 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Елемент | труба 1,0м |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 120 мм |
| Товщина | 0,8 мм |
| Марка сталі | AISI 321 |
| Країна | Україна |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 5 кВт |
| S приміщення | 50 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 720 мм |
| Ширина | 513 мм |
| Глибина | 374 мм |
| Вага | 90 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |