


• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 685 мм |
| Ширина | 652 мм |
| Глибина | 443 мм |
| Вага | 98 кг |
| ККД | 72 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 16 кВт |
| S приміщення | 160 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1244 мм |
| Ширина | 999 мм |
| Глибина | 527 мм |
| Вага | 205 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 18 кВт |
| S приміщення | 180 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1295 мм |
| Ширина | 886 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Вага | 162 кг |
| ККД | 79 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 991 мм |
| Ширина | 768 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Вага | 127 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 15 кВт |
| S приміщення | 150 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1387 мм |
| Ширина | 854 мм |
| Глибина | 527 мм |
| Вага | 205 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 750 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 495 мм |
| Вага | 128 кг |
| ККД | 70 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 827 мм |
| Ширина | 675 мм |
| Глибина | 487 мм |
| Вага | 115 кг |
| ККД | 71 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 701 мм |
| Ширина | 683 мм |
| Глибина | 441 мм |
| Вага | 139 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1389 мм |
| Ширина | 599 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Вага | 198 кг |
| ККД | 84 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 8,5 кВт |
| S приміщення | 85 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1180 мм |
| Ширина | 493 мм |
| Глибина | 522 мм |
| Вага | 146 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Україна |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 16 кВт |
| S приміщення | 160 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1034 мм |
| Ширина | 1030 мм |
| Глибина | 506 мм |
| Вага | 187 кг |
| ККД | 71 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 685 мм |
| Ширина | 652 мм |
| Глибина | 443 мм |
| Вага | 98 кг |
| ККД | 72 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |