


• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 16 кВт |
| S приміщення | 160 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 772 мм |
| Ширина | 690 мм |
| Глибина | 492 мм |
| Вага | 142 кг |
| ККД | 71 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 615 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 385 мм |
| Вага | 92 кг |
| ККД | 65 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | тунельна |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | підйомне/бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 20 кВт |
| S приміщення | 200 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | н.д. |
| Ширина | н.д. |
| Глибина | н.д. |
| Вага | 395 кг |
| ККД | 78 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | тристороння |
| Скло | тристороннє |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 14,5 кВт |
| S приміщення | 145 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1313 мм |
| Ширина | 748 мм |
| Глибина | 1092 мм |
| Вага | 300 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Україна |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 15 кВт |
| S приміщення | 150 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | н.д. |
| Ширина | н.д. |
| Глибина | н.д. |
| Вага | 327 кг |
| ККД | 78 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 475 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Вага | 78 кг |
| ККД | 64 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 15 кВт |
| S приміщення | 150 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1440 мм |
| Ширина | 967 мм |
| Глибина | 632 мм |
| Вага | 301 кг |
| ККД | 83 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1407 мм |
| Ширина | 697 мм |
| Глибина | 451 мм |
| Вага | 177 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 827 мм |
| Ширина | 675 мм |
| Глибина | 487 мм |
| Вага | 115 кг |
| ККД | 71 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 14 кВт |
| S приміщення | 140 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 969 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 511 мм |
| Вага | 276 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 11 кВт |
| S приміщення | 110 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 903 мм |
| Ширина | 752 мм |
| Глибина | 458 мм |
| Вага | 109 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 16 кВт |
| S приміщення | 160 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 772 мм |
| Ширина | 690 мм |
| Глибина | 492 мм |
| Вага | 142 кг |
| ККД | 71 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Елемент | конус |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 400 мм |
| Товщина | 0,6 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |

| Елемент | труба 0,3м |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 100 мм |
| Товщина | 0,8 мм |
| Марка сталі | AISI 321 |
| Країна | Україна |