


• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 16 кВт |
| S приміщення | 160 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 772 мм |
| Ширина | 690 мм |
| Глибина | 492 мм |
| Вага | 142 кг |
| ККД | 71 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1068 мм |
| Ширина | 719 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 147 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 13 кВт |
| S приміщення | 130 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1443 мм |
| Ширина | 1027 мм |
| Глибина | 552 мм |
| Вага | 281 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 14 кВт |
| S приміщення | 140 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 735 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Вага | 141 кг |
| ККД | 72 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 848 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 571 мм |
| Вага | 194 кг |
| ККД | 83 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | тунельна |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове/бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 16 кВт |
| S приміщення | 160 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 810 мм |
| Ширина | 652 мм |
| Глибина | 607 мм |
| Вага | 149 кг |
| ККД | 70 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 25 кВт |
| S приміщення | 250 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1485 мм |
| Ширина | 886 мм |
| Глибина | 551 мм |
| Вага | 205 кг |
| ККД | 71 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | тристороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове/бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 16 кВт |
| S приміщення | 160 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 810 мм |
| Ширина | 665 мм |
| Глибина | 607 мм |
| Вага | 149 кг |
| ККД | 70 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 18 кВт |
| S приміщення | 180 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1195 мм |
| Ширина | 926 мм |
| Глибина | 625 мм |
| Вага | 256 кг |
| ККД | 79 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | тристороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 14 кВт |
| S приміщення | 140 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 735 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Вага | 143 кг |
| ККД | 72 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 16 кВт |
| S приміщення | 160 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 737 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Глибина | 417 мм |
| Вага | 125 кг |
| ККД | 73 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 16 кВт |
| S приміщення | 160 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 772 мм |
| Ширина | 690 мм |
| Глибина | 492 мм |
| Вага | 142 кг |
| ККД | 71 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Елемент | конус |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 400 мм |
| Товщина | 0,6 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 804 мм |
| Ширина | 735 мм |
| Глибина | 608 мм |
| Вага | 180 кг |
| ККД | 77 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Елемент | конус |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 200 мм |
| Товщина | 1,0 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |