


• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 615 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 385 мм |
| Вага | 92 кг |
| ККД | 65 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 13 кВт |
| S приміщення | 130 м² |
| Ø димоходу | 160 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1313 мм |
| Ширина | 904 мм |
| Глибина | 514 мм |
| Вага | 225 кг |
| ККД | 79 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 14 кВт |
| S приміщення | 140 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 848 мм |
| Ширина | 795 мм |
| Глибина | 487 мм |
| Вага | 163 кг |
| ККД | 77 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | тунельна |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове/бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 15 кВт |
| S приміщення | 150 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 950 мм |
| Ширина | 795 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Вага | 164 кг |
| ККД | 70 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1269 мм |
| Ширина | 837 мм |
| Глибина | 587 мм |
| Вага | 240 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 16 кВт |
| S приміщення | 160 м² |
| Ø димоходу | 250 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1354 мм |
| Ширина | 1428 мм |
| Глибина | 625 мм |
| Вага | 407 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Україна |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1269 мм |
| Ширина | 837 мм |
| Глибина | 587 мм |
| Вага | 244 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 14 кВт |
| S приміщення | 140 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 650 мм |
| Ширина | 662 мм |
| Глибина | 365 мм |
| Вага | 87 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 14 кВт |
| S приміщення | 140 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 650 мм |
| Ширина | 980 мм |
| Глибина | 458 мм |
| Вага | 92 кг |
| ККД | 77 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Іспанія |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1407 мм |
| Ширина | 697 мм |
| Глибина | 451 мм |
| Вага | 177 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 18 кВт |
| S приміщення | 180 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 974 мм |
| Ширина | 815 мм |
| Глибина | 571 мм |
| Вага | 160 кг |
| ККД | 79 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 615 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 385 мм |
| Вага | 92 кг |
| ККД | 65 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |