



• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 7,8 кВт |
| S приміщення | 78 м² |
| Ø димоходу | 80 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1013 мм |
| Ширина | 505 мм |
| Глибина | 637 мм |
| Вага | 126 кг |
| ККД | 85 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 6 кВт |
| S приміщення | 60 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 649 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Глибина | 315 мм |
| Вага | 90 кг |
| ККД | 78 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 690 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Глибина | 613 мм |
| Вага | 172 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 9 кВт |
| S приміщення | 90 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | так |
| Висота | 1184 мм |
| Ширина | 576 мм |
| Глибина | 502 мм |
| Вага | 170 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 7 кВт |
| S приміщення | 70 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | так |
| Висота | 1031 мм |
| Ширина | 402 мм |
| Глибина | 402 мм |
| Вага | 136 кг |
| ККД | 78 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 6 кВт |
| S приміщення | 60 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | так |
| Висота | 1067 мм |
| Ширина | 503 мм |
| Глибина | 518 мм |
| Вага | 126 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 9 кВт |
| S приміщення | 90 м² |
| Ø димоходу | 130 мм |
| Скло | ні |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1050 мм |
| Ширина | 333 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Вага | 50 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна | Туреччина |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 930 мм |
| Ширина | 910 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Вага | 201 кг |
| ККД | 70 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 9 кВт |
| S приміщення | 90 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1120 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Глибина | 421 мм |
| Вага | 170 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 13 кВт |
| S приміщення | 130 м² |
| Ø димоходу | 80 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1054 мм |
| Ширина | 659 мм |
| Глибина | 617 мм |
| Вага | 165 кг |
| ККД | 95 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1108 мм |
| Ширина | 528 мм |
| Глибина | 422 мм |
| Вага | 115 кг |
| ККД | 78 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 7,8 кВт |
| S приміщення | 78 м² |
| Ø димоходу | 80 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1013 мм |
| Ширина | 505 мм |
| Глибина | 637 мм |
| Вага | 126 кг |
| ККД | 85 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Елемент | ревізія |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/нержавійка |
| Діаметр | 180 мм |
| Товщина | 1,0 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 15 кВт |
| S приміщення | 150 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1440 мм |
| Ширина | 967 мм |
| Глибина | 632 мм |
| Вага | 301 кг |
| ККД | 83 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |