


• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 685 мм |
| Ширина | 652 мм |
| Глибина | 443 мм |
| Вага | 98 кг |
| ККД | 72 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 13 кВт |
| S приміщення | 130 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1400 мм |
| Ширина | 837 мм |
| Глибина | 632 мм |
| Вага | 260 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1443 мм |
| Ширина | 860 мм |
| Глибина | 552 мм |
| Вага | 245 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 16 кВт |
| S приміщення | 160 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1165 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Вага | 157 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 11 кВт |
| S приміщення | 110 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1551 мм |
| Ширина | 733 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Вага | 190 кг |
| ККД | 84 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 914 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 481 мм |
| Вага | 190 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 701 мм |
| Ширина | 683 мм |
| Глибина | 441 мм |
| Вага | 139 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 17 кВт |
| S приміщення | 170 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1500 мм |
| Ширина | 905 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Вага | 210 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 6 кВт |
| S приміщення | 60 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1210 мм |
| Ширина | 697 мм |
| Глибина | 376 мм |
| Вага | 150 кг |
| ККД | 78 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1146 мм |
| Ширина | 904 мм |
| Глибина | 592 мм |
| Вага | 165 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Україна |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | тристороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1416 мм |
| Ширина | 822 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Вага | 201 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Іспанія |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 685 мм |
| Ширина | 652 мм |
| Глибина | 443 мм |
| Вага | 98 кг |
| ККД | 72 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 14 кВт |
| S приміщення | 140 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1231 мм |
| Ширина | 904 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Вага | 200 кг |
| ККД | 83 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 16 кВт |
| S приміщення | 160 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1431 мм |
| Ширина | 904 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Вага | 220 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |