


• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 610 мм |
| Ширина | 910 мм |
| Глибина | 481 мм |
| Вага | 179 кг |
| ККД | 70 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 9 кВт |
| S приміщення | 90 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | так |
| Висота | 875 мм |
| Ширина | 556 мм |
| Глибина | 438 мм |
| Вага | 110 кг |
| ККД | 77 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Іспанія |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 6 кВт |
| S приміщення | 60 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | так |
| Висота | 1028 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 375 мм |
| Вага | 96 кг |
| ККД | 70 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 770 мм |
| Ширина | 766 мм |
| Глибина | 523 мм |
| Вага | 165 кг |
| ККД | 73 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 9 кВт |
| S приміщення | 90 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1156 мм |
| Ширина | 599 мм |
| Глибина | 399 мм |
| Вага | 170 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | так |
| Висота | 1052 мм |
| Ширина | 528 мм |
| Глибина | 422 мм |
| Вага | 160 кг |
| ККД | 78 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 14 кВт |
| S приміщення | 140 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1200 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Глибина | 578 мм |
| Вага | 160 кг |
| ККД | 79 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 11 кВт |
| S приміщення | 110 м² |
| Ø димоходу | 130 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 712 мм |
| Ширина | 681 мм |
| Глибина | 524 мм |
| Вага | 140 кг |
| ККД | 77 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 6 кВт |
| S приміщення | 60 м² |
| Ø димоходу | 100 мм |
| Скло | ні |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 666 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Глибина | 314 мм |
| Вага | 28 кг |
| ККД | 78 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | так |
| Висота | 1156 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 513 мм |
| Вага | 143 кг |
| ККД | 82 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 6 кВт |
| S приміщення | 60 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | так |
| Висота | 1028 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 375 мм |
| Вага | 96 кг |
| ККД | 70 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 610 мм |
| Ширина | 910 мм |
| Глибина | 481 мм |
| Вага | 179 кг |
| ККД | 70 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип | камінний |
|---|---|
| Скло | пряме |
| Матеріал | сталь |
| Розміри (в/ш) | 911x730 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Потужність | 9 кВт |
| V приміщення | 14 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | вбудований |
| Висота | 490 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Вага | 18 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 14 кВт |
| S приміщення | 140 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1157 мм |
| Ширина | 798 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Вага | 202 кг |
| ККД | 70 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Елемент | труба 0,5м |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 150 мм |
| Товщина | 1,0 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 14 кВт |
| S приміщення | 140 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 922 мм |
| Ширина | 901 мм |
| Глибина | 525 мм |
| Вага | 173 кг |
| ККД | 78 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |